„Šveicaras“ susuko protelį pensininkei: „kariškio“ meilė baigėsi kartu su moters pinigais

Garbingas amžius dar nėra proto garantas. Tai akivaizdžiai įrodė 71-erių Šilutės rajono gyventoja, tapusi dar viena romantinio sukčiavimo auka. Meilė neva pavojingoje misijoje Artimuosiuose Rytuose dalyvaujančiu Šveicarijos kariškiu prisistačiusiam vyrui pensininkei kainavo visas gyvenimo santaupas.

Pexels.com nuotr.

Pirmadienio popietę į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi 71 metų vietos gyventoja. Moteris papasakojo istoriją, kuri iš nuostabos antakius kilstelėti privertė net patyrusius kriminalistus.

Pensininkei liūdnai pasibaigusi istorija dar kartą įrodė, kad dalies žmonių naivumui ribų nėra. Senjorė sukčių jauką prarijo namuose sėdėdama prie kompiuterio – naršydama internetinėse platybėse. Ji socialiniuose tinkluose susipažino su vyru, kuris prisistatė esantis Šveicarijos kariškis. Jis moteriai papasakojo, kad šiuo metu yra karinėje misijoje Sirijoje.

„Šveicaras“ savo darbą atliko puikiai ir netrukus pamario gyventoja jaunesnį vyrą įsimylėjo iki ausų. Patikėjo, kad pasibaigus misijai užsienietis su visais savo turtais atvyks gyventi pas ją į Šilutės rajoną.

Po to ir prasidėjo įdomiausia bei labiausiai pamokanti istorijos dalis. Vieną vakarą kariškis pensininkei pranešė, kad buvo priešų sužeistas ir jo gydymui reikia pinigų. Moteris nesudvejojo ir prašomą sumą pervedė.

Nerukus jau pasveikęs „kariškis“ šilutiškę nudžiugino, kad jai pasiuntė daug savo asmeninių ir kitų labai vertingų daiktų. Tačiau greitai informavo, jog siunta neva  užstrigo muitinėje ir norint ją atgauti, reikia sumokėti. Patikėjusi senjorė vėl pervedė pinigus.

Taip į įvairias nurodytas banko sąskaitas moteris iš viso pervedė 15 720 eurų.

„Šveicaras“ dingo iš karto, kai tik sužinojo, kad pensininkė jam atidavė visas savo santaupas ir pinigų daugiau neturi. Po kiek laiko supratusi, kad buvo paprasčiausiai apgauta, nukentėjusioji kreipėsi į policiją.

Tauragės apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo pagal LR BK 182 str. 2 d. – savo ar kitų naudai didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule.