Sveikatingumo komplekso statybos: vyksta paruošiamieji darbai

Statybos komplekso_2Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos Šilutėje įsibėgėja. Į ligoninę ateinantys ar pro šalį važiuojantys šilutiškiai pastebi, kad jau išgriauta nemaža senojo pastato dalis, teritorijoje dirba daug statybinės technikos.
Priminsime, kad startas naujojo komplekso statyboms buvo duotas spalio 1 dieną, čia darbuojasi įmonė UAB „Neostata“. Numatyta, kad per du su puse metų šie, jau seniai griūvantys pastatai, taps moderniu Šilutės sporto ir sveikatingumo kompleksu. Jame bus baseinas, pirtys, sportininkams reikalingos treniruočių salės.

UAB „Neostata“ direktorius Albinas Andrijauskas „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad šiuo metu vyksta darbo projekto rengimo darbai, todėl statybų aikštelėje vykdomi paruošiamieji darbai.

 

„Suprantame, kad darbai prasideda rudenį, tai iki metų pabaigos darbų atlikimas labai priklausys ir nuo oro sąlygų. Tad pasakyti, kiek bus atlikta darbų, prognozuoti nenorime. Lapkričio mėnesio viduryje bus galima kalbėti konkrečiau“, – paklaustas, ką numatyta atlikti iki metų pabaigos, atsakė įmonės vadovas.

Anot A. Andrijausko, šie pirmieji paruošiamieji darbai vyksta sklandžiai, o technikos ir darbuotojų jiems atlikti daug nereikia, jų pasitelkiama tiek, koks yra poreikis konkretiems dienos darbams.