„Sveikatos darnoje“ – visos odontologijos paslaugos visiems rajono žmonėms

 

Vaiciuno 4Dantų netekusiems ar jų skausmą kenčiantiems Šilutės rajono gyventojams atsiveria dar platesnės gydymosi galimybės – medicinos centre UAB „Sveikatos darna“ pacientų laukia Odontologijos skyrius, kuriame dirba naujai suburta profesionalių odontologų komanda.

Šiame skyriuje visos odontologijos paslaugos – pradedant gydymu ir baigiant dantų protezavimu – teikiamos viso rajono gyventojams, tačiau „Sveikatos darnos“ pacientams kainos yra žymiai palankesnės.

Atliekamas ir dantų protezavimasVaiciuno 2
Medicinos centro „Sveikatos darna“ direktorius Gediminas Vaičiūnas pasakoja, kad Odontologijos skyrius čia veikia jau kone metus. Tačiau neseniai sudaryta sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, kuri leidžia centrui teikti ir kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas. Dantys čia protezuojami ir išimamais, ir neišimamais protezais, ir visų jų kainos „Sveikatos darnos“ pacientams žymiai mažesnės.

Erdviuose kabinetuose dirbantys gydytojai odontologai Aurelija Ogintaitė, Kamilė Snudaitytė ir Vilius Balčius pasakoja, jog pagrindinis jų tikslas – padėti Šilutės krašto gyventojams turėti ne tik sveikus dantis, bet ir grąžias, spindinčias šypsenas.

Prisijungė burnos chirurgas

Odontologai džiaugiasi, kad nuo šio mėnesio prie jų komandos prisijungė dar ir burnos chirurgas Mindaugas Vaičiūnas. Kol kas šis specialistas dar dirba ir Vilniaus „Žalgirio“ klinikoje, tad Šilutėje pacientų jis lauks tik ketvirtadieniais nuo 9 iki 11 valandos. Tačiau pasak gydytojų odontologų, prisijungus burnos chirurgui jie jau gali išspręsti bet kokias sudėtingas situacijas.

Juo labiau, kad šalia veikia ir Klaipėdos „Danės“ odontologijos klinikos padalinys, kuriame jau daug metų dirba patyrę specialistai, vadovaujami Alvydo Vaičiūno. Jie „Sveikatos darnos“ odontologams padės iškilus bet kokiems neaiškumams.

Atliekama ir burnos higiena

Dar viena Odontologijos skyriaus paslauga, be kurios šiandien neįsivaizduojamas nė vieno sveiko žmogaus gyvenimas – profesionali burnos higiena.

„Tai būtinybė, jeigu žmogus nori išsaugoti savo dantis ir ilgai džiaugtis sveika šypsena“, – sako čia dirbanti burnos higienistė Nonita Remeikytė. Pasak specialistės, įprastos kasdienės burnos priežiūros jau nebepakanka, norint išvengti burnos ertmės ligų būtini ir reguliarūs vizitai pas burnos higienistą.

„Džiaugiamės, kad pavyko suformuoti tokią stiprių, profesionalių ir ambicingų odontologų komandą, kurie domisi naujovėmis, nuolat stažuojasi Lietuvoje ir užsienyje“, – sako G. Vaičiūnas.

Tad „Sveikatos darnos“ Odontologijos skyriuje laukiami visi – jauni ir vyresni pacientai, kuriems reikia odontologų pagalbos – gydymo arba protezavimo.