Sveikatos ir kūno grožio centras „Gintarinė forma“ peržengė vienerių metų sukaktį

Mechanikos ir informacinių technologijų inžinierė, 12 metų dirbusi elektros energetikos sektoriaus įmonėse projektų valdyme, ėmė ir pakeitė savo veiklą.

Centro šeimininkė Gintarė su specialistėmis Greta, Deimante ir Ernesta pasitiko į sukaktį ateinančius svečius.

Dabar ji profesionaliai vysto viso savo gyvenimo domėjimosi sritį – tobulinti sveiką ir gražų kūną. Šilutėje moteris per vienerius metus sukūrė sporto ir masažo – sveiko ir gražaus kūno centrą „Gintarinė forma“.

Gintarė Zdanevičienė sveikina visus centro klientus su vienerių metų veiklos sukaktimi. Ji mano, kad visos moterys ir vyrai, kuriems rūpi sveikata ir kūno grožis, turi apsilankyti „Gintarinėje formoje“ ir kartu su specialistais suplanuoti, kaip kuo ilgiau išsaugoti savo kūną sveiką ir gražų.

Sportuoti su specialia įranga

Gintarė pasakoja, kad dažnai žmonės, patiriantys stuburo ar kitų kūno vietų skausmus vengia sporto. Tačiau dabar yra sukurti prietaisai, kurie leidžia sportuoti – žingsniuoti, bėgti ar minti dviračio pedalus vakuuminiuose prietaisuose, apsiaustiems iki juosmens ir palankioje šilumoje. Tai galima daryti ir prigulus – horizontalioje padėtyje. Po procedūros žmonės stebisi, kaip efektyviai veikia įranga, o procedūros padeda koreguoti kūno svorį, gerina raumenų tonusą ir odos būklę.

Dažnos centro procedūros yra nukreiptos problematiškiausioms kūno vietoms – šlaunims, sėdmenims ar pilvui koreguoti. Sportuojantiems padeda „Vacu Activ“ įranga: „Bodyshape“ bėgtakis bei „Infrashape Horizontal Exslusive“ dviratis. Jie kūno judesius suderina su vakuumo ir infraraudonųjų spindulių poveikiu ir riebalai pradeda nykti jau po 5 minučių veiklos. O per 30 min. treniruotę sudeginama iki 1500 kcal!

Tik pradėjus procedūras yra atliekama segmentinė kūno kompozicijos analizė specialiu prietaisu. Pasak Gintarės, baigus visų užsiėmimų kompleksą ir dar kartą atlikus minėtą analizę džiugu matyti klientų džiaugsmą, kai kūno svoris krenta, raumenys tvirtėja, metabolinio amžiaus rodikliai gerėja.

Masažai ir joga

Vis labiau populiarėja sveikatinimo bei atpalaiduojantys kūno, pėdų, veido masažai, o išgauti kuo didesnį efektą padeda moderni įranga. „Gintarinėje formoje“ naudojamas aparatas RFX3-3D, kuris procedūrų metu leidžia suderinti radijo dažnio, vakuumo, riebalų tirpdymo kombinacijas. Ši įranga padeda jauninti ir liekninti kūną be intervencijos, t.y. alternatyva bet kokioms injekcijoms.
Procedūras su aparatu RFX3-3D pamėgo moterys, kurias daug metų vargina celiulitas ar padidėjusios juosmens bei sėdmenų apimtys. Šių procedūrų metu jaučiama maloni šiluma leidžia mėgautis procedūra. Rekomenduojama atlikti bent 3 – 6 procedūras po 1 kartą per savaitę. Suderinus procedūras su sveika mityba ir sportu, efektas bus matomas jau po mėnesio.

Į renginį atvykusios viešnios išklausė ir paskaitą apie tai, kaip reikėtų rūpintis savo kūnu.

Siekiant pagerinti kraujotaką, medžiagų apykaitą, šalinti toksinus bei šlakus „Gintarinėje formoje“ naudojamas limfodrenažo aparatas „Aktiv slim 6 in 1“, veikia presoterapijos bei infraraudonųjų spindulių pagalba. Naudojami ir aparatai su sukamaisiais profiliuotais mediniais voleliais, skirti viso kūno masažui. Jie gerina raumenų darbą, mažina patinimus, ramina.

Kad sporto ir masažų paveiktas kūnas atsipalaiduotų, centre galima atlikti ir jogos pratimus bei naudotis sportiniais batutais. Centre, be šeimininkės Gintarės dirba šešios įvairių sričių specialistės. Jos kiekvienam klientui pataria, parenka tinkamas procedūras bei padeda jas atlikti.

Šventė ir palinkėjimai

Vienerių metų sukakties dieną sveikatos ir kūno grožio centre susirinko nemažas būrelis žmonių, kurie sveikino centro šeimininkę ir darbuotojas. Norintys išklausė paskaitą, kaip rūpintis savo kūnu.
Pasak G. Zdanevičienės, be pavienių klienčių jau yra ir apie 200 nuolatinių lankytojų, kurios žavisi centro veikla ir pasiektais savo rezultatais. Bet specialistės norėtų, kad tobulinti sveikatą ir kūno grožį siektų daugiau vyrų, jie čia tikrai atras būdus išspręsti savo negalavimus.

Centras įsikūręs Taikos gatvės 6 name Šilutėje, o pasiteirauti galima ir tel. 8 607 42399.

Komercijos direktorius, korespondentas