Sveikatos šturmas lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“

Minėdami Nacionalinės sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį, gegužės 11 d. įstaigos aikštyne organizavome sporto renginį „Sveikatos šturmas lopšelyje darželyje „Žvaigždutė“.

Renginio įžangoje, skambant maršui, sukviesti dalyviai sušoko bendruomenės šokį „Tiki tiki“. Teritorija buvo suskirstyta į 13 zonų: „Greitieji boružiukai“, „Meškučiai rudnosiukai“, „Atrakink labirintą“, „Oro balione“, „Skraidantys lankai“, „Parašiutas“, „Kamuoliukų šokis“, „Varom už „Žvaigždutę“, „Taiklioji ranka“, „Piratų treniruotės“, „Vikriosios kojos“, „Juhuu batutų žaidimai“. Vedėjai nurodė estafečių ir žaidimų taisykles.

Po signalo grupės keitėsi aikštelėmis, varžėsi naujose rungtyse. Įdomiausia buvo krepšinio zona, kur pirmame ture žaidė vaikai su tėvais, o antrame – tėveliai su tėveliais. Daug džiugių emocijų ir sportinio azarto vaikai patyrė žaisdami futbolą ir krepšinį kartu su tėvais, dalyvaudami įvairiose sportinėse estafetėse.

Renginio pabaigoje pagerbti ir prizais apdovanoti sveikatą puoselėjantys tėvai ir ugdytiniai. Išskirtinis dėmesys, ovacijos teko renginio ambasadoriams Kęstučiui Mačijauskui ir Dariui Igariui.

Renginio siekiai – atliepti ugdytinių lūkesčius, skatinti jų domėjimąsi sveikatos saugojimu ir stiprinimu, pagerbti bendruomenės narius – įgyvendinti su kaupu.

Dėkojame lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenės nariams, dalyvavusiems šventėje ir partneriams: Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, „Šarūno reklamai“, batutams „Juhuu“.

Rasa STASYTIENĖ, Daiva BAČIULIENĖ, Žydronė ALENIČEVIENĖ