Sveikiname fotokonkurso „Metų žuvis 2014“ laimėtojus!

KALENDORIUS Lukas Arnasius zuvis pagauta RusnejeLapkričio pabaigoje šv. Klemenso – žvejų globėjo dienos proga skelbėme įspūdingiausio 2014 metų laimikio nuotraukų konkursą. Iš viso 19 žvejų – mėgėjų ir jau patyrusių meškeriotojų pasidalino labiausiai juos nudžiuginusių, ant jų kabliuko užkibusių žuvų fotografijomis.

Dabar skelbiame konkurso nugalėtojus.
Julius Lankutis Aukstumalos upe 1
Vos tik „Šilutės naujienų“ Facebook paskyroje buvo paskelbtas konkursas „Metų žuvis 2014“, iškart sulaukėme pirmųjų mūsų kraštiečių pagautų žuvų nuotraukų.

Prie nuotraukų prašėme parašyti žuvies rūšį, svorį bei visiems smalsuoliams atskleisti vietą, kurioje užkibo toks visus stebinantis laimikis.

Vyrai ir jaunuoliai šalia savęs laikė ar net pozavo prigulę prie ką tik iš upės, ežero ar kito vandens telkinio ištrauktų didžiulių šamų, lydekų, lašišų, sterkų, karšių…

Ir ne tik tai. Nacionalinio tautos vyrų ir netgi moterų hobio neužmiršta ir mūsiškiai, gyvenantys ar atostogaujantys svetur. Šilutiškiai šukuoja ir Čikagos, Norvegijos, Anglijos plačiuosius vandenis, o ten jau ir laimikiai kitokie – skumbrės, menkės ar net rykliai.

Niekada nemegusiPo atsiųstomis nuotraukomis iškart pasipylė susižavėjimo komentarai: „Geram žmogui – gera žuvis“, „Šaunuolis“, „Čia tai gera“, „Kokia didžiulė“, o gal kartais ir draugiško pavydo replikos: „Nerealiai, kaip man tokį sugaut…“

Laimėtojams – kalendorius ir puodeliai

Didžiausio palaikymo sulaukė nuo pat konkurso pradžios sparčiais žingsniais link laimėtojo titulo skubėjęs ir 553 „Patinka“ paspaudimus surinkęs šešiametis Lukas Arnašius, kuris rankutėse tvirtai laiko Rusnėje pagautą karšį.
Lukui padovanosime 2015 metų kalendorių su konkurse nugalėjusia jo nuotrauka.

Nepaliksime be prizų ir kitų redakcijos atrinktų nuotraukų autorių – jiems dovanojame puodelius su konkurse dalyvavusia nuotrauka.

Redakcijos kolektyvas šeimyniškiausia žvejų komanda išrinko Norvegijoje žvejojusius Audrių, Vaidą ir Kariną.
zveju seimyna
Prizą gaus ir žvejybos dama – niekada nemėgusi žvejoti Gabija, kuri, kaip prisipažino pati, Norvegijoje užsikrėtė šiuo virusu.
Nepamiršome ir pirmojo nuotraukų konkurso dalyvio Juliaus Lankučio, kuris pats pirmas pasidalino Aukštumalos upėje pagauto laimikio nuotrauka.

Nieko nelaimėję nenusiminkite ir dalyvaukite kituose „Šilutės naujienų“ konkursuose, galbūt kitą kartą sėkmė aplankys Jus.

Dėl prizų atsiėmimo paskambinkite į redakciją tel. (8 441) 61611.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!