Švėkšniškė vilioja „diplomatiniais“ receptais

 pyragasŠvėkšnoje gimusi ir augusi Audra Čiulčinskytė-Kocabas antraisiais savo namais jau senai vadina Turkiją. Likimas moteriai susiklostė taip, jog baigusi 1987 m. Švėkšnos „Saulės“ gimnaziją (tuomet vidurinė), Audra sutiko savo antrąją pusę – busimą vyrą, pirmąjį Turkijos diplomatą Lietuvoje. Nuo tada, kaip sako Audra, prasidėjo „moderniosios čigonės“ gyvenimas – pagyvena keletą metų vienoje šalyje ir vėl keliauja į kitą.

 Audra dėl to nesisieloja. Per 22 gyvenimo užsienyje metus jai teko sutikti įvairių žmonių, pažinti skirtingas kultūras. O šiuo metu  gyvena Lione (Prancūzija). Pasak moters, kulinarija – viena iš pagalbininkių, užmezgant pokalbį.  

„Vaišinti svečius diplomatai stengiasi namuose, taip supažindindami su savo šalies virtuve, tai teko vaišinti nuo paprastų kaimynų iki ministrų ir ambasadorių“-, pasakojo Audra.

Tačiau Audra nelinkusi daug kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, moteris norėtų pasidalinti tik patirtimi „tarp puodų“. Todėl nusprendė savo receptus patalpinti internetiniame tinklapyje. Svetainėje publikuojami receptai yra pritaikyti lietuviškam skoniui.

„Jau seniai dalinuosi receptais, patirtimi įvairiuose grupėse, forumuose ir tik neseniai nutariau, kad reikėtu viską į vieną vietą sudėti. Bėda ta, kad nelabai draugauju su visokiomis programomis. Tiesą pasakius, neturiu labai laiko tinklapio sutvarkymui. Rašau ir turkų kalba savo vaikams, ir mano turkiškai aplinkai supažindinti su lietuviška senąja virtuve, visais kitais receptais. Lietuvių kalba, nes internetinė erdvė pilna, ypač turkiškos virtuvės žinovų, dauguma iš kurių išmoko viską besėdėdami namuose ant sofutės ar per atostogas praleistas Antalijoje“-,  sakė moteris.

Siūlome apsilankyti Audros receptų tinklapyje > www.audracikmutfakta.wordpress.com

Skanaus 🙂