Švėkšniškiai kviečia vestuvių muzikantus

vestuves raibiai volkovasKviečiame visus muzikantus registruotis į šių metų vestuvių muzikantų festivalį, kuris vyks birželio 1 d. Švėkšnos parke.

Šią vasarą visi vėl trauks į Švėkšną, kur jau antrus metus skambės ypač didelio populiarumo susilaukęs vestuvinių ansamblių festivalis.

Festivalio organizatorius Vytautas Raibys kviečia registruotis ir prisidėti prie šio tautinio paveldo – vestuvių muzikos – išsaugojimo.

„Manau, kad vestuvių ansambliai – nacionalinė Lietuvos vertybė. Festivalis sukvies ne tik gerai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie šios muzikos išsaugojimo“, – sakė V.Raibys.

Anot Vytauto, nusprendus pirmą kartą sukviesti vestuvių muzikantus, didelio susidomėjimo sulaukti nebuvo tikėtasi. Bet šventė buvo puiki, žiūrovams patiko.

„Vadinasi, žmonėms to reikia. 2013 m. festivalyje geranoriškai sutiko dalyvauti daug puikių muzikantų. O ir klausytojų nemažai susirinko. Todėl nusprendžiau, kad būtina tai pakartoti ir šią vasarą“, – pasakojo festivalio organizatorius.

V.Raibys žada priimti visus norinčius pagroti Švėkšnoje. Taigi nesvarbu, esi jaunas ar senas, groji saksofonu ar gitara, klavišiniais ar mušamaisiais, nedvejok – registruokis į festivalį Švėkšnoje.

Registruotis galima ir daugiau informacijos sužinoti tel. 8 614 92516 (Vytautas Raibys) arba el. paštu raibysvytautas@gmail.com

Registracija tęsis iki gegužės 20 d.

Festivalyje jau planuoja dalyvauti: V.Oželis ir A.Eidukis (Švėkšna), broliai Saveljevai (Šyliai), P.Lomsargis (Bliūdsukiai), P.Ciparis (Švėkšna), A.Kmita (Šilutė), V.Krutikovas (Žemaičių Naumiestis), D.Raibys (Švėkšna), S.Budginas (Šilutė), R.Tamošauskas su žmona (Vokietija), V.Volkovas (Inkakliai).