Švėkšniškiai Naujuosius sutiko miestelio aikštėje

 

Naujieji sveksnojeJau 16-ą kartą aktyviausi Švėkšnos gyventojai sutikti Naujuosius metus rinkosi miestelio centre. Tradiciškai visus čia ir vėl sukvietė „Vestuvių muzikantų“ festivalio organizatorius Vytautas Raibys.

V. Raibys jau daug metų savo laisvą laiką metų sandūroje aukoja kraštiečiams – kviečia juos sutikti Naujuosius su gyva muzika. Tradicijai buvo nusižengta tik pernai, o šiemet ir vėl toks kvietimas išplatintas iš anksto. Ir vėl sulaukta nemažai norinčiųjų metus sutikti kartu su draugais ir su gyva muzika.

„Vytautas pats yra linksmas žmogus, tad išnaudoja ir kiekvieną progą smagių akimirkų dovanoti savo krašto žmonėms“, – sakė seniūnas Alfonsas Šeputis, šįkart pats miestelio centre surengtame Naujųjų sutikime nedalyvavęs.

V. Raibys su bičiuliais ir linksmas melodijas dovanojo, ir žaidimų iš anksto buvo sumanęs.

Gerai žinoma krašto fotografė Danutė Gailiūnienė Naujųjų naktį irgi „dirbo“ – jos fotoaparatas vos spėjo fiksuoti į Švėkšnos centrinę aikštę atvykusių žmonių nuotaikas ir šokius. O kai laikrodžių rodyklės pasiekė 12 valandą, švėkšniškiai ir suvažiavę svečiai, stebėjo padangėje besiskleidžiančius šventinius fejerverkus ir sveikino vieni kitus su atėjusiais Kiaulės metais.