Švėkšniškiai vasarą palydėjo, klausantis romansų ir susitikdami su serialo „Naisių vasara“ aktoriais

sveksniskiai su naisiu vasaros aktoriaisRugpjūčio 21 d. pavakarę, VšĮ Šilutės turizmo informacijos centro filialo tradicinių amatų centro kiemelyje vyko nuoširdžios muzikos vakaras „5 meilės kalbos“, kuriame skambėjo gražūs romansai bei lyrinė muzika. Vakaro metu buvo pristatytos ne tik 5 skirtingos meilės kalbos, kuriomis žmonės gali mylėti, bet ir dainuojami eilėraščiai – romansai.

Čia juos dainavo mėgėjų meno kolektyvai: Saugų moterų vokalinis ansamblis „Vakarė“, Rusnės moterų vokalinis ansamblis „Luotužė“, kuriam pasirodant moterys kvietė žiūrovus sušokti lėtą šokį, Inkaklių folklorinio ansamblio „Dainoriai“ damos, kurioms akomponavo ir ansamblio akordeonistas Bronius Miklovis bei dainininkas Adas Nausėda, kuris atliko savos kūrybos lyrines dainas bei keletą gerai žinomų kūrinių apie meilę.

Dainuojami romansai suvirpino ne vieno širdį, tačiau vakaras išliko ramus ir pilnas nuoširdžių žodžių, minčių, meilės, kuriais žiūrovai galėjo džiaugtis bei dalintis.

Po trijų dienų, rugpjūčio 24 d. pavakarę, į Švėkšnos dvaro vilą „Genovefa“ rinkosi serialo „Naisių vasarą“ gerbėjai. Už suorganizuotą susitikimą su serialo herojais, dovanojusiais nuostabias akimirkas ir didžiulį glėbį nepamirštamų mažosios Lietuvos kultūros sostinės – Naisių – nuotaikų, Švėkšnos skyriaus neįgaliųjų draugijos pirmininkė I. Riterienė švėkšniškių vardu dėkoja šilutiškei, aktyviai visuomenininkei Lijanai Jagintavičienei. Taip pat ačiū švėkšniškiai taria ir ,,Naisių vasaros“ mecenatui ir globėjui Ramūnui Karbauskiui bei renginio partneriui, švėkšniškiui verslininkui Antanui Martinkui.

 Akimirkas iš romansų vakaro rasite paspaudę ČIA.

Akimirkas iš susitikimo su „Naisių vasara“ herojais rasite paspaudę ČIA.