Švėkšniškio įkurtame portale – patarimai ir kokybiškos prekės moterims

svetaineJaunas ir energingas švėkšniškis Algimantas Romanauskas nesėdi vietoje, nelaukia kol ateis gerasis „dėdulė” ir pasiūlys aukso puodą. Jaunuolis turi užsibrėžęs aiškius tikslus, kuriuos pamažu jau įgyvendina. Vienas jų – portalas skirtas moterims Ratu.lt.

Šiame portale lankytojai gali atrasti daug naudingų straipsnių kiekvienai moteriai aktualia tema apie grožį. Kaip sakė Algimantas, straipsnius rašo dvi jaunos žurnalistės, o jų vis daugės.

Be patarimų apie moteriškumą, čia galima išsirinkti prekių reikalingų kiekvienai moteriai bei panelei.  

„Galima įsigyti kokybiškas prekes su itin mažu antkainiu. Noriu, kad kiekvienai moteriai būtų prieinama. Dauguma prekių tokios, kurias naudoja profesionalės manikiūrininkės”-, tikino švėkšniškis.

Portalas sukurtas ne tik pasipelnyti. Internetinės parduotuvės įkūrėjas nusprendė 5 proc. nuo pelno skirti labdarai.

Algimantas su žmona Simona turi iš savo močiutės perėmęs bitininkystės amatą. Jo močiutė bitininkyste užsiėmė 50 metų. Savo sukauptą patirtį ir žinias perdavė anūkui. Tad norintieji įsigyti medaus, gali kreiptis į Algimantą.

Laikui bėgant, energingasis švėkšniškis planuoja įkurti įmonę, kuri užsiims IT sprendimais, kurs labdaros fondą. Šiuo metu rimtai dirba ties internetiniu žaidimu Wapmafija.lt, kuris nuo rugsėjo 1 d. startuos atnaujintas.

Algimantas išdavė ir dar vieną savo svajonę. Laisvalaikiu jis rašo romaną ir planuoji kada nors išleisti.

Sėkmės, įgyvendinant savo siekius.