Švėkšniškis Mindaugas Nogaitis pristato vaizdo klipą „Pamary“ (video)

 untitled 21_origDainų autorius ir atlikėjas, kolekcininkas, privataus bandonijų ir armonikų muziejaus įkūrėjas, pedagogas, „Jokubėlio“ nominantas, gyvenantis Vilkų Kampe (Švėkšnos seniūnija), nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe „Pamary“. Dainos autorius yra pats M. Nogaitis. Klipo autorius švėkšniškiams gerai pažįstamas operatorius Antanas Bružas. Kuriant klipą taip pat prisidėjo ir švėkšniškis Vytautas Marcinkevičius, kuris filmavo pasitelkiant į pagalbą droną.

Tiesa, pats vaizdas buvo nufilmuotas dar užpraeitą vasarą, o dienos šviesą išvydo tik šiomis dienomis. Kaip pasakojo pats atlikėjas, taip atsitiko dėl asmeninių priežasčių. Po skaudžių artimų žmonių netekčių M. Nogaitis ilgai neėmė į rankas jokio instrumento, o ir dainos iš jo lupų neskambėjo. Tad visa muzikinė veikla kurį laiką buvo atidėta.

Kalbant apie klipą, pasak M. Nogaičio, jis pats nebuvo jo iniciatorius. Šis vaizdo ir garso montažas gimė dėka jo draugų. „Aš nė prie ko, mane atvažiavo, pasiėmė ir išsivežė į Ventę Vytautas Marcinkevičius su Antanu Bružu“, – sakė atlikėjas.