Švėkšniškių tradicija tęsiasi

Tradicijos sveksnojeKiekvienais metais nuo 1989-ųjų, rugsėjo 1 dieną  Švėkšnos mokytojai  su puikia nuotaika ir gėlėmis ateina į šventę. Jų jau nelaukia mokiniai,  nekviečia skambutis. Jie laukia vieni kitų, kad galėtų pasidžiaugti metų darbais ir prisiminimais.

Pedagogai veteranai veda pamokas, dalyvauja viktorinose ir žaidimuose, skaito eilėraščius, deklamuoja, groja, dainuoja, prisimena geriausius mokinius ir kolegas, išėjusius iš šio gyvenimo, nusifotografuoja. Tądien ant stalo garuoja tradiciniai baravykai, puikuojasi skaniausias tortas.

Šiemet be šių programos punktų turėjome ir šimtmečio apdovanojimus – visi už viso gyvenimo nuopelnus buvo apdovanoti rinktiniais įvertinimais ir vertingais prizais.

Mokytojų „Jaunystės klubas“ sveikina visus mokytojus ir mokinius su naujų darbų pradžia, dėkoja tiems, kurie, išėję iš mūsų mokyklos ir plačiai pasklidę po pasaulį, prisimena mus ir tiki, kad „mokykla, nuostabus Saulės rūmas, kur gyvena šviesa ir gerumas“. O vaikams  rugsėjo 1-ąją nesibaigė  vasara, ji  tęsiasi visus metus. Pasibaigus mokslo metams – vėl prasideda, nes jie – šypsenos, juokas ir jaunystė. Ir žinios, kurias reikia rinkti kasdien, ir prieštaravimai, nes atrodo, kad viskas ir taip aišku. Bet toks jau gyvenimas. Didelės sėkmės jame.