Švėkšnoje įvyko mokslinė konferencija „Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia: praeitis ir dabartis“

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis rugsėjo 20 d. pasveikino mokslinės konferencijos „Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia: praeitis ir dabartis“ dalyvius unikalioje vietoje – žymiojoje Švėkšnos bažnyčioje.

„Džiaugiuosi šiandien galėdamas pasisveikinti su mokslo bendruomene šioje nuostabioje vietoje. Šilutės rajono savivaldybė didžiuojasi ir vienu unikaliausiu bei gražiausiu objektu – Švėkšnos Švento apaštalo Jokūbo bažnyčia, pastatyta 1905 m., kuri pritraukia daugybę turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Ši bažnyčia žinoma visoje savo šalyje dėl išsiskiriančio grožio, fasado architektūrinių sprendimų, užburia savo didybe.

Tad šiandien jums visiems linkiu produktyvaus darbo, pasidalinti aktualiais tyrimų rezultatais ir įžvalgomis. Sėkmės ir gero darbo“, – kalbėjo mero pavaduotojas S. Šeputis.

Ši konferencija ne tik subūrė mokslo bendruomenę, mokslininkus, tyrėjus ir praktikus, siekiant aptarti Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios istorinę bei dabartinę situaciją ir svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, bet ir pristatyti konferencijos tematikai aktualių tyrimų rezultatai, pasidalinta įžvalgomis, patirtimis bei novatoriškomis idėjomis.