Švėkšnoje nesutvarkytos Vilkėno, Žalgirio ir Veiviržėnų gatvės gyventojai valdžios dėmesį sieks atkreipti uždegdami žvakeles

sveksna moliugasSpalio 31 d. į Švėkšnos dvaro parką suvažiuos minios žmonių, čia vyks jau trečioji moliūgų-žibintų šventė „Mes už Šviesą.“ Prie šios šviesos šventės savaip nutarė prisidėti Vilkėno, Žalgirio ir Veiviržėnų gatvės gyventojai, tą vakarą jie uždegs žvakeles prie savo namų. Tokiu būdu švėkšniškiai sieks atkreipti valdininkų dėmesį į įsisenėjusią gatvių apšvietimo, šaligatvių nebuvimo problemą.

Prisijungdami prie renginio „Mes už šviesą 2014“, uždekime  žvakelę prie neapšviestų gatvių namų, taip išreikšdami protestą prieš Vyriausybės bei rajono valdžios neatsakingumą, nesugebėjimą spręsti gatvių apšvietimo, šaligatvių klojimo problemų. Turime pasirūpinti savo vaikų bei visų gyventojų ramybe bei užtikrinti saugų kelią namo. Uždekime žvakelę, būkime vieningi, nugalėkime tamsą, ragina akcijos iniciatoriai.

Šios gatvės yra pačios judriausios miestelyje, čia nuolatos zuja transporto priemonės. Šiame svarbiame kelio ruože, kuriame nėra saugių šaligatvių, o rytais į mokyklą ar į darbą žygiuoja būriai gyventojų, vis dar nėra įrengtas gatvės apšvietimas.

Lygiai prieš metus gyventojai Vilkėno gatvėje išdėliojio moliūgus-žibintus, praėjus metams ir toliau valdžia atranda naujų pasiteisinimų. Šiuo metu valdininkai aiškina, kad savivaldybė jau ruošia Vilkėno – Žalgirio gatvių rekonstrukcijos projekto pataisymus, o darbų pradžia nusimato netolimoje ateityje. Tačiau miestelėnų kantrybės taurė vis senka ir jie jau nebetiki metai iš metų dalinamais pažadais.

Žvakučių galima gauti kavinėje-bare „Viesulas“.