Švėkšnoje statoma daugiafunkcinė sporto aikštelė

MartinkusŠalia Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos modernėjančio stadiono vyksta ir naujos daugiafunkcinės sporto aikštelės statymo darbai. Apie būsimo sporto entuziastų traukos centro darbus ir viziją „Švėkšnos naujienoms“ papasakojo Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, švėkšniškis Antanas Martinkus.

Rajono valdančiosios daugumos atstovas paaiškino, jog aikštelės užbaigimo darbai numatyti iki naujųjų metų. Čia aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galės žaisti mažąjį futbolą, lauko tenisą ar krepšinį.

Darbai vykdomi savivaldybės rūpesčiu, pagal Europos Sąjungos finansuojamą projektą. Tokiais daugiafunkciniais sporto aikštynais jau džiaugiasi šilutiškiai.

​Paklausėme A. Martinkaus, ar ne geriau būtų šį sporto kampelį įrengti arčiau centro, kad ir parke, o ne tokioje nuošalioje ir sunkiai pasiekiamoje vietoje. Juk privažiuoti su automobiliu vėlyvais vakarais gali sutrukdyti ant kelio stūksanti užkarda?

Tarybos narys paaiškino, jog buvo sunku rasti reikalingą žemės plotą, įrengimams pastatyti. Taip pat patikino, jog kartis ant kelio bus atvira, norintiems sportuoti. O ateityje treniruoklių gali atsirasti ir parke.

„Žinoma, pirmiausia buvo pagalvota apie Švėkšnos parką, tačiau čia nebuvo rasta pakankamai vietos tokioms aikštelėms, pagal techninius reikalavimus. O norint, kad investicijos neprapultų ir nesiblaškyti ieškant kitos vietos, nuspręsta ją įrengti šalia mokyklos stadiono. Parke ateityje planuojama pastatyti lauko treniruoklius, treniruoklių atsiras ir šalia gimnazijos. Kiek žinau, dėl užkardos, tai bus atsakingas žmogus, kuris prižiūrės, kad lankytojams išvykus kartis nusileistų“,- pasakojo A. Martinkus.

​Beje, kaip išdavė švėkšniškis, pavasarį stadione sužaliuos nauja veja. Tad futbolo entuziastai turės kur lieti prakaitą Švėkšnoje.