Švėkšnoje suskambo septintasis „Vestuvinių muzikantų“ festivalis

Sekmadienį Švėkšnos parke nuaidėjo jau septintojo „Vestuvinių muzikantų“ festivalio melodijos ir balsai. Festivalyje panoro dalyvauti 21 atlikėjas iš skirtingų Lietuvos regionų.

Renginio pradžią paskelbė vienas iš festivalio organizatorių bendraminčių – Vacys Oželis, pasveikinęs taip gausiai susirinkusius svečius ir žemiečius. Kad festivalis vyktų, reikia užmanytojo ir organizatoriaus, tad plojimais į sceną buvo pakviestas šio festivalio siela – muzikantas Vytautas Raibys.

09

Vytautas pasveikino visus atvykusius į vestuvininkų sostinę – Švėkšną, pasidžiaugė, kad tai jau septintasis festivalis, ir priminė, kad tris metus festivalio neorganizavo dėl objektyvių priežasčių.

Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė pasidžiaugė puikiu, saulėtu oru ir pasveikino dalyvius Tėvo dienos proga. „Kadangi visas festivalis persunktas vestuviniu prieskoniu, tai bene geriausia dovana – šakotis,“ – sakė viešnia, dovanodama šakotį.

Seniūnas Alfonsas Šeputis džiaugėsi, kad Vytautas, įveikęs sveikatos problemas, toliau nenuilstamai su geležiniu užsispyrimu tęsia „Vestuvinių muzikantų“ festivalį. Seniūnas linkėjo kitąmet suorganizuoti aštuntąjį festivalį, o tėveliams linkėjo būti šalia savo vaikų.

Festivalis prasidėjo muzikiniu kūriniu, dedikuotu visiems tėčiams, kurį atliko kraštiečių, festivalio organizatorių bendraminčių Vacio Oželio ir Arvydo Eidukio duetas. Daina keitė dainą, melodija – melodiją, atlikėjai vieni kitus, ir taip iki vėlaus vakaro, kol saulės spinduliai ėmė skęsti parko medžių viršūnėse.