Švėkšnoje – šventė šeimoms

seimu svente_sveksnoje2Šeimų šventė – vienas šilčiausių renginių, į kurį drąsiai jungiasi Švėkšnos seniūnijos šeimos. Gegužės 15 dieną Tradicinių amatų centro kiemelyje suaugusių šokių kolektyvas „Šalna“ su partneriais – Tradicinių amatų centru ir „Saulės“ gimnazija surengė šventę, kurioje buvo gausu užsiėmimų vaikams, tėveliams ir seneliams.

Šventėje buvo įvairių veiklų: piešimas ant veido, linksmosios estafetės, smiginis, spalvinimas kreidelėmis, 3 metrų paveikslo piešimas, muilo burbulai. Kaip ir kasmet, šventės metu apdovanoti praėjusiais metais gimę Švėkšnos seniūnijos gyventojai. Šiemet iš 18 gimusių vaikų vos keturios mergaitės. Kiekviena šeima apdovanota Tradicinių amatų centro ir seniūnijos įsteigtomis dovanėlėmis.

Susirinkusiuosius linksmino Inkaklių kaimo kapela „Ašvelė“, šokių kolektyvai „Šalna“ ir „Saulė“, mokytojos Žibutės Sukackienės mokinė Greta Vasiliauskaitė. Renginį vainikavo gardūs naminiai pyragai, kuriais vaišino „Šalnos“ moterys bei bendras visų dalyvių šokis.

Gera buvo matyti šventėje tris kartas: vaikus, tėvus ir senelius. Tikimės, kad ši graži tradicija dar ne vienerius metus suburs Švėkšnos seniūnijos šeimas bei svečius į didelę šeimą.