Švėkšnoje – švietimo įstaigų darbuotojų spartakiada

svietimo darbuotoju spartakiada teisejaiŠiemet į Švėkšnos parką susirinko 7 sportiškiausių mokyklų ir gimnazijų komandos, nes prieš porą metų švėkšniškiai, laimėję Vilkyčiuose I vietą, kartu laimėjo teisę vykdyti Šilutės rajono švietimo įstaigų spartakiadą.

Renginys prasidėjo kaip ir visos varžybos – mankšta, kurią nuotaikingai vedė Traksėdžių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė, o baigėsi švėkšniškių mokytojų paruoštais gardžiais sportiniais pietumis.

Renginio eigoje buvo visko: pirmiausia pusšimtis mokytojų bėgiojo po parką, ieškodami savo komandos pavadinimo ir paslėpto lobio, paskui pagalves ir šiaudelius mėtė, teko ir su šaukštais bei šaukšteliais pasidarbuoti, ir įvairių batų maiše savo sportinių ieškoti. Visi džiaugėsi užbėgę 54 laipteliais ir pasiekę „Laimės žiburį”…

Mokyklų vadovai su bokso pirštinėmis rideno popierius, norėdami įrodyti savo puikią darbo kompetenciją.

Kvalifikuotai dirbo teisėjų būrys, tad visiems reikėjo laikytis taisyklių.

Įveikus 10 rungčių, stipriausia komanda paskelbta Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla, antri liko Inkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojai, tiek pat taškų surinko Vainuto gimnazija. Po jų rikiavosi Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Kintų, M.Jankaus ir Juknaičių pagrindinės mokyklos. Prizininkų komandos apdovanotos taurėmis ir medaliais, o visos dalyvavusios – diplomais.

Teisę vykdyti kitą spartakiadą po 2 metų burtų keliu laimėjo kintiškiai. Komanda džiaugėsi, o mes tikimės, kad Kintuose galėsime dalyvauti puikioje pamarietiškoje šventėje.