Švėkšnos Brailio gatvės gyventojai it rusniškiai – gyena potvynio zonoje

20170305-124617 orig„Iš žiniasklaidos priemonių girdime apie rusniškių ruošimąsi piketuoti prie Seimo dėl estakados. Gali būti, jog netolimoje ateityje išreikšti savo nepavydėtiną padėtį, jeigu ne prie Seimo, tai prie vietinės valdžios institucijų, gali rinktis ir švėkšniškiai, Brailio gatvės gyventojai. Šios vietos gyventojai jau 5 metus, kaip ir tolimieji rajono kaimynai, priversti kęsti nepatogumus dėl vandens sukeliamų išdaigų“, – rašo sveksnosnaujienos.lt.

Kaip pasakojo pasipiktinę gyventojai, potvyniai gatvės kiemuose prasidėjo prieš 5 metus, kai buvo pakloti nauji nuotekų tinklai. Tačiau tiek vandens pievose, kiek jo susikaupė šiemet, dar nebuvo.

Dėl šios problemos jau ne kartą kreiptasi į valdžios atstovus. Šie vis tikino, jog greitai išspręs šią bėdą ir gyventojams neteks braidyti po savo kiemą, kaip „egzotiškoje“ Rusnėje. Žada ir šį kartą. Viena iš gatvės gyventojų, Rūta Alsienė, rodė savivaldybės raštą, kuriame nurodyta, jog sudaryta speciali darbo grupė problemai spręsti ir iki gegužės 5 d. turi būti atlikti tyrimai. Jeigu pavyks nustatyti bėdą, savivaldybė ieškos pinigų.

20170305-123331 origR. Alsienė netiki šiais pažadais. Moteris tikina, kad žodžiu valdžios atstovai kalbėjo kitaip, kaltino pačius gyventojus, dėl susidariusios situacijos, neva patys prakirto požeminius vamzdžius, išsikasė neleistinai prūdus.

​”Kas kompensuos nuostolius, sklepai pilni vandens, technika apsemta, jau nekalbu apie medžius ir artėjančią sėją, nebus kur sėti, o žemės mokestį mokėti verčia. Rusniškiai nors kompensaciją gauna”, – nuogąstavo R. Alsienė. Jai pritarė ir kiti gatvės gyventojai.