Švėkšnos gatvėse – naujas asfaltas

sveksnos gatveVasaros pabaigoje lengviau atsikvėpė Švėkšnos Nemuno ir Pievų gatvėse gyvenantys žmonės – jų gatvelėse kelių šimtų metrų ilgio ruožuose paklota asfalto danga.

Apie 200 m ilgio ruožas asfaltu padengtas Nemuno gatvėje, beveik toks pat – ir Pievų gatvėje. Čia dirbo rajono savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusi UAB „Šilutės automobilių keliai“, darbai atlikti iš Kelių plėtros ir priežiūros programos lėšų. Pakloti tokio ilgio asfalto ruožus kelininkai užtruko vos po kelias dienas.

Šiek tiek trumpesni ruožai naujo – išlyginamojo asfalto danga padengti ir S.Stanevičiaus bei Vyturių gatvėse.  
Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis tik už galvos susiima, kuomet klausiame, kiek dar neasfaltuotų gatvelių liko miestelyje, anot jo – iš viso bent poros kilometrų ilgio ruožas žvyruotų gatvių susidarytų.

Ne menkesnė bėda ir dar sovietmečiu paklotas, bet dabar jau visai sutrūnijęs asfaltas, kuris irgi jau daug kur yra kritinės būklės. Tokių gatvių ir kelių ruožų ir  yra ir Švėkšnoje, ir Inkakliuose.

„Pagal keliams remontuoti skiriamų lėšų kiekį mes problemos net vytis nesuspėjame, ji tik vis greičiau tolsta nuo mūsų, nes tokių atkarpų, kurioms remonto reikia verkiant, seniūnijoje tik daugėja“, – taip vaizdingai seniūnas įvardija šiandieninę kelių būklės problemą.

Ir nors Švėkšnos seniūnijai šiemet iš Kelių plėtros ir priežūros programos atiteko 318 tūkstančių litų, ir tai yra šiek tiek daugiau nei buvo pernai, pinigų vis tiek neužtenka.
 
Ne menkesnė problema – ir gatvių apšvietimas. Štai šiuo metu dėl to pyksta S.Stanevičiaus gatvės kvartale – septyniose čia esančiose gatvelėse gyvenantys žmonės.

Todėl seniūnas dar svarstys su seniūnaičiais, kad kitais metais dalis šios programos lėšų būtų skirta ir gatvių apšvietimui.