Švėkšnos „Jaunystės klubas“ tęsia tradicijas

sveksnos senieji mokytojaiRugsėjo 1-ąją baigėsi atostogos mokiniams ir studentams, su mokslo ir žinių dienos švente  prasidėjo mokslo metai. Vieniems jie pirmi, kitiems – dvylikti…

Buvusius Švėkšnos pedagogus vienijančio „Jaunystės klubo“ nariai ta prga sveikina visus Lietuvos mokytojus, mokinius, jų tėvelius, senelius ir globėjus.

Švėkšnos mokytojai jau 21 metus puoselėja gražią tradiciją – tie, kurių jau nekviečia mokyklinis skambutis, dabar renkasi į šventę Aušros gatvėje. Bėga metai, keičiasi žmonės, tik pavadinimas, kurį davė lietuvių kalbos mokytoja Angelė Račkauskienė, – „Jaunystės klubas“, rodo šių žmonių optimizmą.

Ir šiemet pirmąją pamoką mokytojai pradėjo tylos minute – pagerbė atminimą tų, kurie, daug metų nuoširdžiai dirbę mokyklose, jau niekada neateis.

Paskui šventinis stalas vėl sužydo gėlėmis, sutartinai nuskambėjo daina: „Mokykla – nuostabus Saulės rūmas, / Kur gyveno šviesa ir gerumas, / Čia mes radom gyvenimo kelią, / Čia jaunystė mus vedė ir kėlė“.

Antrojoje pamokoje buvusi direktorė, buvę  pavaduotojai ir buvę mokytojai prisiminė gražiausius savo laikus mokykloje. Trečiosios pamokos metu geriausi literatai deklamavo eilėraščius, o eilutė „…išraukim veidrodžiui šaknis, tegu tiktai jaunystė žydi…“, vėl grąžino į jaunystę.

Padarėme ir tradicinę nuotrauką, kurią įdėsime į albumą. Ir būsim mokytojais savo namuose iki kito rugsėjo.