Švėkšnos Padėkos vakare – pagarbos ženklai aktyviausiems ir iniciatyviausiems

Sveksnos padekos_vakaras_3Aktyviausi Švėkšnos bendruomenės nariai, tie, kas nuolat remia įvairias seniūnijos, vietos gimnazijos ir kultūros įstaigų iniciatyvas ir šiemet metų sandūroje sukviesti į Padėkos vakaronę. Tai – ilgametė šios seniūnijos ir joje veikiančių įstaigų tradicija, kurios metu švėkšniškiai ne tik padėkoja vieni kitiems už bendradarbiavimą ir pagalbą praėjusiais metais, bet ir bičiuliškai pabendrauja prie saldaus stalo, gėrisi koncertu.

Toks vakaras surengtas ir prieš savaitę, o šiemet jame būta ir naujų akcentų.

Padėkota ir daugeliui neabejingų žmonių
Sveksnos padekos_vakaras
Šiemetinio vakaro metu visi susirinkusieji turėjo galimybę prisiminti svarbiausius praėjusių metų įvykius seniūnijoje. Tokią galimybę jiems suteikė vietos mokytojas ir portalo sveksnosnaujienos.lt redaktorius Jonas Girskis. Jo paruoštoje foto informacijoje pro susirinkusiųjų akis prabėgo ir didžiosios krašto šventės, ir rekordai, ir atvykę garbūs svečiai bei nuskambėję renginiai.

Saviškius sveikinęs seniūnas Alfonsas Šeputis pasidžiaugė, kad seniūnijoje gyvena daug neabejingų ir aktyvių žmonių, savo darbais nuolat siekiančių, kad šis kraštas klestėtų ir garsas apie jį sklistų po visą šalį. Seniūnas linkėjo, kad ir toliau Švėkšnos bendruomenė stiprėtų, o jos nariai būtų kuo arčiau vienas kito ir darbuose, ir varge ar džiaugsme.

Seniūnas dėkojo rajono savivaldybės vadovams, kurie, anot jo, supranta problemas ir visada padeda jas spręsti. Ir dar už tai, kad pernai jis buvo pasiūlytas į „Auksinės krivūlės“ riterius.

„Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė kreipėsi ir į mokinių tėvus, bei linkėjo, kad jie kuo daugiau dėmesio skirtų savo vaikams – viso šio krašto ateičiai. Direktorė irgi tarė padėkos žodį Savivaldybės vadovams už įgyvendinamą naujovę – ant gimnazijos stogo įrengiamą modernią Saulės jėgainę.

Vietinių aktyvumu pasidžiaugė ir klebonas Julius Meškauskas. Pasak dvasiškio, Švėkšnos žmonių nereikia raginti nei į renginius, nei į talkas. Jis kvietė švėkšniškius dar labiau susitelkti šiemet ir daryti gerus darbus, o tuose darbuose jiems linkėjo Aukščiausiojo globos.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorė Rasa Grygelienė ypač dėkojo švėkšniškei, žinomai krašto fotografei Danutei Gailiūnienei, kurios įamžinti vaizdai šį kraštą reprezentuoja visoje šalyje. TIC padaliniui – Švėkšnos amatų centrui labai padeda ir ilgametis renginių organizatorius Vytautas Raibys. Į Vytautą renginių organizatoriai drąsiai kreipiasi net tada, kai jis serga.

Pagerbti dirbę ir dirbsiantys seniūnaičiai

Šiemetinio Padėkos vakaro metu už nuoširdų darbą padėkos žodžiai tarti ir kadenciją jau baigiantiems seniūnaičiams, pagerbti ir juos pakeitę naujai išrinktieji seniūnaičiai. Pastariesiems Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įteikė pažymėjimus, o seniūnas A. Šeputis simbolines darbo priemones – užrašines ir rašiklius. Dar pridėjo ir po trispalvę, kuri, anot seniūno, nuo šiol turės jiems priminti, jog šie žmonės jau atstovauja ir turi rūpintis viso krašto žmonių gerove.

Stemplių – Jurkaičių kaimų žmonių rūpesčiais nuo šiol rūpinsis seniūnaitė Genė Sabaliauskienė, Vilkų kampo – Tvaskučių kaimų Martynas Duobinis, Inkaklių – Jurgaičių k. Valerijus Volkovas, Jonikų – Gedminaičių k. Ingrita Riterienė. Trys seniūnaičiai išrinkti ir pačiame Švėkšnos miestelyje: Veiviržėnų gatvės kvartalo seniūnaičiu dirbs Domas Merliūnas, Vilkėnų gatvės kvartalo – Gintautas Brazas, o Gedminaičių gatvės kvartalo – Vida Nausėdienė.

Susirinkusiesiems sėkmingų atėjusiųjų metų linkėjo visas būrys vietinių politikų. Vėliau visi plojo nuotaikingą koncertą surengusiai Andželai Mickutei, kartu sugiedojo „Ilgiausių metų…“, o vakaro pabaigoje vaišinosi prie saldaus stalo.