Švėkšnos turgaus prekiautojas cigaretes slėpė po automobilio kėbulu

cigaretes po kebuluKetvirtadienį Šilutės policijos pareigūnai dėl galimos nelegalių prekių apyvartos tikrino Švėkšnos turgavietės prekiautojus. Šįkart pareigūnus nustebino išradingai slepiamos realizacijai į turgavietę atvežtos cigaretės. 

Tik įsibėgėjus prekybai turgelyje, policijos pareigūnai sulaikė du Klaipėdos rajono gyventojus, kurie su savimi turėjo po 10 pakelių cigarečių, paženklintų Baltarusijos akcizo ženklais. Vyrai paaiškino pareigūnams nelegalių cigarečių įsigiję iš nepažįstamo vyriškio po 5 litus už pakelį.

Netrukus policininkų dėmesio sulaukė ir nurodytas prekeivis – 29-erių šilutiškis T.K. Apžiūrėjus jo automobilį, kėbulo apatinėje dalyje aptikta 170 pakelių baltarusiško pavyzdžio banderolėmis paženklintų cigarečių. Rūkalai automobilio išorėje buvo pritvirtinti guminiais diržais.

Tą pačią dieną pareigūnams įkliuvo ir dar viena Šilutės rajono gyventoja, atvykusi į Švėkšną įsigyti nelegalių tabako gaminių. Ji 10 pakelių cigarečių įsigijo iš Panemunės (Pagėgių sav.) gyventojo, pas kurį rasta dar 30 pakelių nelegalių rūkalų. Pasienyje su Rusija gyvenantis vyras turgavietėje pardavinėjo taip pat baltarusiškas, nelegaliai į Lietuvą įvežtas, cigaretes.

Dėl kontrabandinių prekių ir nustatytų prekybos jomis atvejų Šilutės policijoje pradėtos administracinės teisenos.

Apie neteisėtos prekių apyvartos reiškinius galima pranešti policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.