Švenčių dienomis būkite budrūs

kaledos10Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, artėjant šventėms, įspėja visus Tauragės, Šilutės, Šilalės rajonų bei Pagėgių savivaldybės gyventojus būti atidesnius.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių laikotarpiu padaugėja ne tik nusikalstamų veikų, bet ir nelaimingų atsitikimų. Todėl policijos pareigūnai ragina labiau saugoti savo turtą bei sveikatą.

Išvykus švenčių metu, gyventojai turėtų imtis visų įmanomų atsargos priemonių, tam, kad apsaugotų savo namus nuo vagysčių. Taip pat artėjant Naujųjų metų sutikimui pareigūnai ragina žmones būti atsargius naudojant pirotechnikos gaminius: neleisti fejerverkų ir nesigrožėti jais nenutolus saugiu atstumu ar vartojus alkoholinius gėrimus.

Pareigūnai informuoja ir apie galimus sukčiavimo atvejus prieš euro įvedimą. Svarbu žinoti, kad litus į eurą keis Lietuvos bankas, komerciniai bankų skyriai, Lietuvos paštas bei kai kurios kredito unijos. Nei namuose, nei gatvėje litai į eurus nebus keičiami. Todėl gyventojai turi būti budrūs ir neapsigauti, jeigu jų namuose apsilankę ar telefonu paskambinę asmenys siūlytų santaupas litais keisti į eurus ir pan.