Šventes apjuodino muštynės ir mirtis bare

street-fighting-street-fight-real-martial-artsGana sudėtingu praėjusį šventinį savaitgalį vadina Šilutės r. policijos komisariato vadovai. Tam turi pagrindo, nes poilsio dienomis, kuomet minėjome Valstybės dieną, buvo ir muštynių, ir mirčių, ir pasipriešinimo policijai.

Juknaičiuose neatlaikė tėvo širdis

Šeštadienio naktį, apie 2.20 val. Juknaičiuose esančioje kavinėje mirė 56-erių V. Z.

Vyras čia buvo atvykęs kartu su kitais giminaičiais į bare organizuotą pobūvį.

20 minučių prieš nelaimę – apie 2 val. – lauke prie to paties baro įsiplieskė muštynės. Jas pastebėję kiti šventės dalyviai iškvietė policiją. Tačiau 24 metų J.Z. ir porą metų vyresnis L.G. atvykusiems ir juos raminti bandžiusiems policininkams lengvai pasiduoti neketino. Alkoholio padauginę vyrai necenzūriniais žodžiais iškoneveikė ir pagrasino susidorojimu Šilutės r. PK pareigūnams, daužė policijos automobilį.

J.Z. dar spjovė į veidą tarnybos metu uniformuotam policijos pareigūnui.

Vyrai buvo sulaikyti už viešosios tvarkos pažeidimą ir išgabenti į Šilutės komisariatą.

Streso dėl muštynių ir vėliau kilusio konflikto su pareigūnais neatlaikė vieno iš mušeikų – J.Z. – tėvas. 56-erių V.Z. sustojo širdis.
Muštynėse dalyvavusiems vyrukams komisariate nustatytas girtumas: J.Z. užfiksuotas 1,56 promilės, o jo draugui L.G. – 0,69 promilės girtumas. Vyrams surašyti protokolai, jie kelias valandas praleido laikinojo sulaikymo kameroje.

Ir komisariate J.Z. nenurimo – jis vis dar grasino pareigūnams susidorojimu. Įtariamasis J.Z. uždarytas į areštinę, L.G. apklaustas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Pliekėsi Pašyšiuose ir Katyčiuose

Tą pačią dieną mušėsi ir Pašyšių šventės dalyviai. Jaunimas pradėjo pliektis jau pritemus. Iškviesti pareigūnai juos išskyrė, kelis nusivedė prie automobilio. Čia besiaiškinant incidento aplinkybes vienas aršuolis, kuriam, matyt, dar tebevirė kraujas, atsivėdėjo ir trenkė pareigūnui.

Po to 4 jaunuoliai išvežti į policijos komisariatą. Šilutės r. PK laikinai vykdantis pareigas Kriminalinės policijos vadovas Vaidas Petniūnas vakar sakė, jog šio įvykio aplinkybės dar tikslinamos.

Sekmadienio vakare, apie 19.40 val. du vyrai santykius aiškinosi Katyčiuose. Čia iš matymo pažįstamas jaunuolis sumušė 31-erių E.E. Ko nepasidalijo šie iki tol kartu draugiškai girtavę piliečiai, pareigūnai irgi dar aiškinasi.

„Šventinis savaitgalis buvo ganėtinai sudėtingas. Visose šventėse budėjo sustiprintos pareigūnų pajėgos ir visur jie turėjo ką veikti“, – sakė V.Petniūnas, apgailestaudamas, kad švęsti dar neišmokome.