Šventinį rytą į griovį nučiuožė pienvežis, o nepatyręs vairuotojas sudaužė „BMW“

avarija bmwVasario 16-oji ne visiems atnešė šventinių potyrių: Šilutės rajono slidžiuose keliuose įvyko dvi avarijos. Laimė, žmonės nesusižalojo.

 Ankstų vasario 16-osios rytą kelyje Žemaičių Naumiestis – Vainutas, posūkyje prieš Vainutą, nuo slidaus kelio nučiuožė į kaimus pieno surinkti važiavęs pienvežis. 42 metų „Pamario pieno“ vairuotojas neįvertino sudėtingų eismo sąlygų (buvo pasnigę, kelio danga slidi ir dar nevalyta) ir avarija pienovezisposūkyje nesulėtino pienvežio greičio. Nors greitis nebuvo didelis, tačiau to užteko, kad sunkiasvorė transporto priemonė atsidurtų griovyje.
Pienvežiui nuvirtus, į aplinką pradėjo lietis dyzelinas, kurį atvykę gelbėtojai surinko.

Įvykio metu vairuotojas nenukentėjo.

Tą pačią dieną popiet kelyje Šilutė – Šilalė, prie Armalėnų gyvenvietės, 23 metų vairuotojas lygiame kelyje nesuvaldė seno modelio, bet prabangaus 7-osios serijos „BMW“ automobilio ir dideliu greičiu priekiu rėžėsi į gelžbetoninį pralaidos atitvarą. Artėdamas prie vietos, kur po keliu yra vandens pralaida, labai nedideliame posūkyje automobilis tapo nevaldomas. Kai galas ėmė slysti, vairuotojas tikriausiai per daug suktelėjo vairą ir nesugebėjo automobilio ištiesinti.

Nuo smūgio buvo pramušta „BMW“ variklio apsauga ir karteris. Automobilis po avarijos iš įvykio vietos išvežtas techninės pagalbos sunkvežimiu. Žmonės sužaloti nebuvo.