Šventinį šeštadienį gadino girtuokliai ir rajone siautėję vandalai

vandalia inkakliuose stoteleIki pavakarės šilutiškiai ir miesto svečiai Šilutės 505-mečio šventės metu jautėsi pakiliai, bet vėliau daug kam nuotaiką gadino alkoholio padauginę asmenys.

„Iš kur išnyra tokiame gražiame miestelyje tiek degradavusių pijokų… Kažkas stengiasi, o kažkas viską sugadina…. Tada sėdi į mašina ir važiuoji į Neringos atidarymą“, – „Facebook“ paskyroje liūdnai apie šventę parašė viena jos dalyvių.

 

Tuo tarpu Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Alvydas Balandis „Šilutės naujienoms“ komentavo, kad 505-oji Šilutės miesto šventė praėjo pakankamai ramiai, be didesnių išgertuvių, muštynių ar incidentų. „Ryškėja tendencija, kad žmonės darosi sąmoningesni“, – džiaugėsi A.Balandis.

Rajone šeštadienis buvo paženklintas ir kitais nemaloniais įvykiais. Netoli Vilkyčių įvyko skaudi avarija, kurios metu sunkiai sužeisti trys žmonės. Inkakliuose siautėjo vandalai: šeštadienį jie bandė išlaužti greičio matuoklį, o sekmadienį sudaužė stotelės paviljoną.

Išvežti 5 neblaivūs asmenys

Viešosios policijos skyriaus viršininkas A.Balandis komentavo, kad pranešimų apie muštynes šventės metu nebuvo išvis. Pareigūnai surašė 5 administracinius protokolus neblaiviems asmenimis, kurie savo buvimu viešoje vietoje kėlė aplinkinių pasipiktinimą.

„Jie buvo išvesti iš šventės, kad negadintų kitiems šventinės nuotaikos“, – sakė A.Balandis.
Viešoje vietoje pastebėtiems neblaiviems asmenims fiksuojamas viešosios tvarkos pažeidimas, o vėliau jie dažniausiai parvežami į namus. Tokiu būdu išvengiama rimtesnių susistumdymų ar net muštynių, nuo apiplėšimo apsaugomas ir pats neblaivus asmuo.IMG 2505

Šventės metu prižiūrint viešąją tvarką policijos pareigūnams teko sudrausminti vieną kitą žmogų, priminti, kas leistina, kas neleistina.

„Džiugina, kad prekiauti alkoholiu buvo leidžiama ne iki šventės pabaigos, o iki 22 val. Tai šiek tiek padėjo palaikyti tvarką“, – sakė A.Balandis.

Anot jo, pakankamai buvo pareigūnų, prižiūrinčių viešąją tvarką. Padėjo ir valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai su šunimis, policijos rėmėjai, Šaulių sąjungos atstovai. Visiems jiems Viešosios policijos skyriaus viršininkas dėkoja už pagalbą.

Avarijos metu sunkiai sužaloti 3 asmenys

Šeštadienio vakarą, apie 19.42 val. Vilkyškių miestelio prieigose 39 metų vyras, vairavęs „Mazda 323“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavęs nuo kelio atsitrenkė į pakelės medį.

Automobiliu važiavo trys žmonės ¢ vyras ir dvi moterys. Nė vienas iš jų nebuvo prisisegęs saugos diržo. Po smūgio šalia vairuotojo sėdėjusi moteris išlėkė pro priekinį stiklą – ji patyrė sunkių sužalojimų.

Vairuotojas ir gale sėdėjusi moteris liko automobilyje, bet taip pat patyrė daugybę lūžių ir sunkių sužalojimų.
Visi jie dėl patirtų traumų išvežti į Klaipėdos ligoninę.

Vandalai sudaužė stotelę

vandalia inkakliuose greiio matuoklisSavaitgalį Inkakliuose siautėjo vandalai.

Šeštadienį jie bandė nulaužti greičio matuoklį, o sekmadienį sudaužė vos už 100 metrų nuo matuoklio esantį stotelės paviljoną. Spėjama, kad tai padarė tie patys chuliganai.

Pareigūnai svarstė, kad taip galėjo padaryti nufotografuotas pažeidėjas, bet technikos sulaužymas jam naudos neduotų.