Šventinis penktadienis Šilutės trečiojo amžiaus universitete

Gruodžio 16-osios popietę į jaukų adventinį vakarą gausiai rinkosi Šilutės TAU klausytojai, visus metus buvę kartu.

Aktyvių, žingeidžių senjorų pasveikinti atvyko rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, katalikų bažnyčios kunigas Audrius Undraitis, evangelikų liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis. Skambėjo linkėjimai susikaupti, prasmingai praleisti advento laikotarpį, sveikiems susėsti prie kūčių stalo su savo šeimų nariais. Kunigas A. Undraitis atnešė ir išdalino visiems kalėdaičių. Rektorė Elena Stankevičienė pasidžiaugė, kad TAU klausytojai aktyviai lanko paskaitas, pasirinktus būrelius, palinkėjo gražaus švenčių laukimo.

Susirinkusiems senjorams koncertavo universiteto šokių kolektyvas „Aukštumala“ ir mišrus choras „Šilojas“, koncertinę programą papildė Šilutės meno mokyklos jaunieji talentai. Vaikų pasirodymus lydėjo gausūs plojimai.

Meras V. Laurinaitis padėkojo TAU rektoriui Pranui Avižiniui, įteikė atminimo dovaną ir pasveikino naująją rektorę Eleną Stankevičienę. P. Avižinis susijaudinęs dėkojo už pakvietimą į renginį ir džiaugėsi, kad apie  universiteto įvairių būrelių veiklą gali paskaityti rajono spaudoje.

Buvo pasveikintas gausus būrys jubiliatų, šokėjos ir choristai pasveikino savo būrelių vadoves, padėkojo už nuoširdų darbą.

Dar ilgai netilo kalbos prie kavos puodelio ir vaisių iš mero padovanotos „puokštės“. Dėkojame šventės vedėjai TAU prorektorei Daivai Būdvytienei už vienijimą bendrai veiklai.