„Šviesoforo“ varžybose pirmavo Šilutės pradinė mokykla

sviesoforas I vieta pradineTradiciniame rajono pradinių klasių moksleivių konkurse „Šviesoforas“ dalyvavo 13 komandų iš viso rajono. Vaikai sprendė teorines užduotis, varžėsi komandų kapitonai, kurie turėjo teisingai pereiti nereguliuojamą ir reguliuojamą pėsčiųjų perėjas.

Konkurse teisėjavo 12 Tauragės apskrities VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnų. Konkurso tikslas – ugdyti mažųjų saugaus eismo įgūdžius, mokyti pažinti kelio ženklus, spręsti eismo situacijas maketuose, užduotis virtualioje erdvėje.

Teorines užduotis konkurso dalyviai atliko gerai, tačiau praktinėse rungtyse klaidų buvo kur kas daugiau. Susumavus rezultatus išaiškėjo, kad I vietą užėmė Šilutės pradinė mokykla. Vienodą balų skaičių surinko Žemaičių Naumiesčio ir Degučių pradinukai – abeji pelnė II vietas, III vietą iškovojo vainutiškiai.

Vaikai pareigūnams parodė, kad yra ne tik puikūs kelių eismo taisyklių žinovai, bet ir geri šokėjai bei dainininkai – šoko, dainavo, vaidino. Pareigūnai visus dalyvius apdovanojo prevencinėmis dovanėlėmis.