Švietimo įstaigų remontai bus atlikti laiku

sveksnos sanatorine remontasSavivaldybės vadovai praėjusią savaitę aplankė švietimo įstaigas, kuriose ruošiantis naujiems mokslo metams vyksta patalpų remontai.

Usėnuose ir Žemaičių Naumiestyje, kur išaugus poreikiui steigiamos papildomos darželinukų grupės, vyksta remonto ir kiti paruošiamieji darbai, kad būtų spėta laiku pasiruošti artėjantiems mokslo metams. Usėnų pagrindinės mokyklos direktorė Liucija Jasevičienė pasidžiaugė gražėjančiomis patalpomis ir išreiškė viltį, kad vaikų seniūnijoje vis daugės ir po poros metų bus galima formuoti jau dvi mažųjų seniūnijos gyventojų grupes.

Taip pat buvo apžiūrėtos Martyno Jankaus mokykloje ruošiamos klasės pradinių klasių mokiniams ir Šilutės pradinės mokyklos pastato paprastasis remontas, siekiant pritaikyti patalpas meno mokyklos poreikiams.

Remontuojami ir Šilutės vaikų lopšeliai – darželiai „Žibutė”, „Raudonkepuraitė” ir „Pušelė”. Šių darželių ir Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio vidaus patalpų remonto darbai Savivaldybei kainuos 304 477 Eur (su PVM).

Taip pat vyksta Usėnų pagrindinės mokyklos atnaujinimo, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos kabinetų paprastojo remonto bei Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos vidaus patalpų remonto bei Šilutės pradinės mokyklos pastato paprastojo remonto darbai, kurių bendra sąmata 210 576 Eur (su PVM).

Rajono meras V.Laurinaitis po mokyklų apžiūros „Šilutės naujienoms“ sakė, kad įsitikino, jog visose mokyklose ir darželiuose iki rugsėjo 1 dienos bus baigti remonto darbai ir vaikai galės laiku pradėti ugdymo procesą.

V.Laurinaitis minėjo, kad Šilutės pradinė mokykla paremontuota tik kosmetiškai pritaikant ją Meno mokyklos poreikiams. Vėliau bus ieškoma daugiau lėšų, kad šios įstaigos patalpos būtų sutvarkytos kapitaliai. Lėšų teks ieškoti rašant projektus į Valstybės investicijų ar Švietimo bei ugdymo įstaigoms atnaujinti skirtus fondus.