Švietimo skyrius turi naują vadovę

 

BUTVYDIENE _1Tyliai, be jokių konkursų Šilutės savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos krėslą užėmė matematikė ir savivaldybės valdininkės praktikos nuo 2003 m. įgijusi Dainora Butvydienė, prieš tai ėjusi Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės pareigas. Beje, ji jau 12 metų gyvena Šilutėje, čia nors trumpai – tik 2011 – 2012 metais yra ėjusi Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Nuo balandžio 3 dienos D. Butvydienė į pareigas Šilutės savivaldybės administracijoje paskirta be jokio reikalingo konkurso. Ji be Vilniaus pedagoginio instituto dar yra baigusi Kauno technologijos universiteto Socialinių mokslų fakultetą, viešąjį administravimą, dirbusi Piktupėnų pagrindinės mokyklos direktore. O dirbdama Pagėgių savivaldybės Architektūros skyriaus vedėja atitiko nustatytus reikalavimus ir buvo įtraukta į Valstybės tarnybos departamento rezervą. Todėl šio departamento atstovai ir pasiūlė D. Butvydienei pagal kompetenciją tinkančias pareigas, kuomet į pensiją išėjo Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė. Kaip tik tuomet D. Butvydienė buvo atleista iš Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės pareigų.

Peržiūrėjusi Šilutės krašto švietimo įstaigų vadovų pavardes, D. Butvydienė pastebi, kad daugelis jų yra jai pažįstami žmonės. Praėjusią savaitę vykusiame susitikime su rajono švietimo įstaigų vadovais D. Butvydienę pristatė meras Vytautas Laurinaitis.

D. Budvytienė sakė, kad džiaugiasi, jog dabar dirbs ten kur gyvena. Jokių reformų ar rimtų pokyčių naujoji Švietimo skyriaus vedėja krašto švietimiečiams nežada. Ji sako kol kas tik susipažįstanti su darbu.