„Švyturių ralyje“-Mažosios Lietuvos maršrutas

RalisJau kitą šeštadienį, rugsėjo 26-ąją, atrasti Mažąją Lietuvą pakvies trečią kartą vyksiantis „Švyturių ralis“. Renginio dalyvių laukia azartiška ir turininga diena – ralio ekipažai turės ne tik aplankyti švyturius, bet ir pakeliui atlikti daug pažintinių užduočių. Šį kartą renginio organizatoriai kviečia į turtingą nacionalinį maršrutą po Mažąją Lietuvą.

„Nors planavome palikti abu maršrutus – nacionalinį ir tarptautinį, dėl remonto darbų kelyje Palanga – Liepoja, norint išvengti nepatogumų ar nesusipratimų, tenka keisti planus. Todėl visų dalyvių lauks ilgesnis ir turtingesnis nacionalinis maršrutas“, – sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Dalyvauti „Švyturių ralyje“, pasak organizatorių, gali kiekvienas turintis lengvąjį automobilį, mokantis vairuoti ir galintis suburti smalsių bičiulių komandą. Dalyvių amžius neribojamas, startinių mokesčių taip pat nėra.

„Šiuo metu jau turime nemažai užsiregistravusių komandų, tarp kurių ir ištikimi „Švyturių ralio“ fanai, kurie iššūkį priims jau trečiąjį kartą, ir tie, kurie renginį dar tik atranda. Komandos kaip visada kūrybingos ir šmaikščios, todėl esame tikri, kad renginį lydės puiki ir azartiška nuotaika“, – sako Romandas Žiubrys.

Renginio dalyviai startuos 9 val. ryto prie Klaipėdos švyturio (Burių g. 9). Į ralio maršrutą ekipažai bus išleidžiami kas kelias minutes, prieš tai pasirašius pasižadėjimus vairuoti saugiai, nepažeisti kelių eismo taisyklių. Komandos, papuošusios automobilius specialiais ženklais, gaus maršruto knygą, kurioje aprašytas visas „Švyturių ralio“ kelias, nustatytos orientacinės bei pažintinės užduotys. Norėdami jas atlikti, ralio dalyviai turės aplankyti ne vieną įdomią šio krašto vietovę. Komandos, įveikusios apie 350 kilometrų, finišuos Veiviržo upės slėnyje, Veiviržėnų miestelyje, kur bus sumuojami rezultatai, šildomasi karšta sriuba ir užkandžiais. Finišo vietoje bus apdovanoti ralio laimėtojai, visiems dalyviams bus įteikti padėkos raštai, lauks muzikinė programa, smagios dirbtuvėlės ir sportinės rungtys.

 „Švyturių ralio“ laimėtojams atiteks „Ford“ atstovų Klaipėdoje dovana – savaitgalis su naujuoju „Ford C-MAX“, kuris iš salono bus paimtas su pilnu, o grąžintas su tuščiu kuro baku. Anot „Ford“ atstovaujančios bendrovės „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovės Miglės Makauskaitės, naujieji vienatūriai „Ford C-MAX“ – tikri šeimos numylėtiniai, pilni technologinių sprendimų, padedančių kasdieną gyventi patogiau, saugiau ir linksmiau.

Skanių prizų drausmingiems ir šauniems „Švyturių ralio“ ekipažams dovanos ir „Vilniaus duona“.

Registracija į renginį tęsiasi! Dalyvio anketą rasite www.jurossvente.lt. Užpildytą anketą išsiųskite adresu svyturiuralis@jurossvente.lt ir laukite patvirtinimo.