Šyliškiai linksmai paminėjo Tėvo dieną

Šyliai

Šylių kaimo bendruomenės „Švylys“ aktyvistai Tėvo dienos proga sukvietė savojo kaimo gyventojus susiburti vietiniame parkelyje ir kartu paminėti šią gražią vasaros pradžios šventę.

Šventės metu pasveikinti ne tik tėčiai, bet buvo galima pabendrauti ir prie kavos puodelio. Šyliškiai gyrė tokią susibūrimo idėją, nes ir vėl galėjo susitikti seniai matytus žmones, pailsėti ir pabendrauti po ilgo bei įtempto karantino laiko.
Ssyliai 1

Šventėje susirinkusius tėčius gražiomis eilėmis pasveikino Žemaičių Naumiesčio Arkangelo Mykolo parapijos klebonas Stanislovas Anužis, sveikinimo žodį tarė ir Šylių kaimo seniūnaitis Arūnas Lileikis. Visus linksmino muzikantai broliai Vladimiras ir Sergejus Saveljevai, šventę savo aksomo švelnumo balsu papuošė Gabrielė Endrikaitytė. Saksofono muzika pasidalino Giedrius Stunžėnas.

Už susibūrimą bendruomenė nuoširdžiai dėkoja šventės rėmėjams ir organizatoriams Alfonsui ir Genovaitei Bastakiams, Ramutei Mockienei bei kitiems bendruomenės nariams. Šie žmonės ne tik geba visus suburti, bet ir puoselėja kaimo grožį.