Šyliškiai seimūno teiravosi, ar neapmokestins pelių ir oro

R.Žemaitaitis bendravo su Šylių bendruomenės pirmininke A.Biurkland. / Vilijos Budrikienės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Į susitikimus rajono gyventojus pakvietęs Seimo narys Remigijus Žemaitaitis aplankė Gardamą bei Šylius.

Šylių gyventojai, kaip ir Gardamiškiai, guodėsi vietos kelių būkle. R.Žemaitaitis sakė žinantis, jog dėl nebarstomų kelių visi kaltina seniūnus. Tuo tarpu šie yra „nė prie ko”, nes jie kelius prižiūri tiek, kiek gauna lėšų.

Prakalbus apie sprendimą apmokestinti nekilnojamąjį turtą ir automobilius, šyliškiai teiravosi, ar Seimas nesumanys apmokestinti… pelių, žiurkių ir oro.

R.Žemaitaitis patarė nesidžiaugti, kad dabar apmokestinti tik brangūs namai. Jau gegužę taip pat gali nutikti ir mažesnių sodybų bei butų savininkams, nors R.Žemaitaitis tokiems planams nepritaria.

Daug pastaruoju metu Seimo priimtų įstatymų, anot R.Žemaitaičio, įrodo valdžios neįgalumą.

Seimo narys mano, kad taip pat neteisinga apmokestinti tik galingus automobilius, mat pagal tokią tvarką į šią grupę patenka ir „seni, parūdiję visureigiai”, kokių turi kone kas antras ūkininkas. Tuomet turėtų būti apmokestinti ir kur kas brangiau kainuojantys arabų veislės žirgai, tačiau to kol kas nedaroma.

Parlamentaras nesistebi, kad paprasti žmonės, smaugiami vis naujų mokesčių ir įvairiausių apribojimų, keikia seimūnus. Jo paties močiutė, sužinojusi, kad priimtas įstatymas apmokestinti palūkanas, patį R.Žemaitaitį ir visus jo kolegas Seime pavadino vienu žodžiu – debilai. Ir liepė anūkui jos santaupas išvežti saugoti į Latvijos banką…

Seimo narys komentavo ir ne vieną pastaruoju metu priimtą įstatymą. Tarp kitų – ir smurto artimoje aplinkoje įstatymą, kuris, jo žodžiais tariant, sulaukė daugiausia dėmesio, ir dėl kurio priėmimo labiausiai pikti vyrai.

„Nebegaliu namie lermo pakelti”, – taip, anot R.Žemaitaičio, guodžiasi į įstatymo rėmus įsprausti triukšmadariai ir smurtautojai.

Tačiau R.Žemaitaitis taip pat pabarė ir moteris, kurios dabar vos susiginčijus puola skambinti policijai.

„Būkit sąmoningi, nepasiduokit viliojimams šašlykais ir labdaros baliais”, – tokį priešrinkiminį patarimą savo rinkėjams davė emocionalusis R.Žemaitaitis.

Silutes naujienu LOGO copy