Šylių padegėjas nerimsta Jaunos šeimos būstas antrą kartą uždegtas jiems miegant

padegimas syliuoseDaugelis pakraupsta išgirdę, kad Šyliuose jau antrą kartą per aštuonias dienas degė namas, kuriame gyvena jauna šeima su mažamete dukra. Vėlyvą trečiadienio vakarą jaunos šeimos būstas antrą kartą padegtas jiems miegant.

Laimei, jie pajuto stiprų dūmų kvapą ir pastebėjo kitame kambaryje įsiplieskusią ugnį.

Du kartus padegtą namą nesenai išsinuomojo jauna šeima su mažamete dukra.

Prieš savaitę rašėme, kad spalio 20-osios vakarą jaunos šeimos namo stogas užsiliepsnojo, kai kažkas įmetė degantį skudurą. Tuomet gaisrą naujakurių palėpėje pastebėjo kaimynas, kuris tuoj pat perspėjo ir gyventojus.

Susiradę kopėčias vyrai užlipo į antrame aukšte esančią palėpę ir vandeniu apliejo degančius skudurus.

Spalio 28-osios vakarą, apie 21 val., šeima jau miegojo, kai pajuto dūmų kvapą. Pašokęs iš lovos vyras įpuolė į kitą kambarį ir pamatė, kad dūmai veržiasi iš po spintos. Patraukus spintą paaiškėjo, kad dega pati spinta ir namo siena. Vyras spėjo liepsnas užgesinti pats, joms dar neišplitus.

Spėjama, kad šį kartą kažkas uždegė namo sieną iš lauko pusės, ir ugnis, per medines lentas perėjusi kiaurai, išlindo kambaryje.

Gavę pranešimą apie Šyliuose kilusį gaisrą į įvykio vietą išskubėjo gausios ugniagesių pajėgos. Tačiau dalis jų greit buvo atšaukta, nes žmonės patys užsigesino liepsnas. Medikų pagalbos niekam neprireikė.

Jauna šeima nežino, kas taip žiauriai kėsinasi į jų gyvybes ir turtą.

Įvykis tiriamas.