„Šypsenų lietus“ aplankė ir Šilutės ligoninę

sypsenu lietus1VšĮ „Viena šeima“ vykdo socialinį- kultūrinį projektą „Šypsenų lietus“. Projektas vyksta jau ketvirtus metus, kurio metu dovanojamos šypsenos sergantiems vaikams.

Balandžio 23 d. „Šypsenų lietus“ lankėsi Klaipėdos vaikų ligoninėje, o 24 d.-Kretingos, Gargždų ir Šilutės ligoninių Vaikų ligų skyriuose. Čia mažieji džiaugėsi netikėtu svečiu – dideliu meškinu.

„Šypsenų lietus“ –  tai VšĮ „Viena šeima“ inicijuojamas socialinis – kultūrinis projektas, skirtas sergantiems Lietuvos vaikams bei jų artimiesiems, kuriems šiandien ligoninė – laikini antri namai. Projektas yra ilgalaikis (tęstinis) ir jau ketvirtus metus keliauja po Lietuvą, dovanodamas šypsenas ligoniukams.

sypsenu lietus2Liga užklumpa netikėtai ir staiga patekęs į ligoninę, vaikas patiria įtampą ar net stresą. Ilgalaikis būvimas uždaroje erdvėje, tarsi „įkalina“ vaiką. Atskirtas nuo namų, artimųjų, draugų ir įprastinės kasdieninės veiklos, jis jaučiasi prislėgtas, o bloga savijauta, nemalonios, skausmingos procedūros dažnai kelia baimę ir nerimą.

Todėl labai svarbu organizuoti vaikų užimtumą ligoninės erdvėje, nukreipiant jų dėmesį ir mintis teigiamų dalykų link.

Daugiau apie projektą informacijos rasite ČIA .