Šyšgirių kaime kaktomuša susidūrė du automobiliai ATNAUJINTA

Avarija Katyciai 2ATNAUJINTA

Penktadienį 21.30 val. kelyje Katyčiai-Stoniškiai nepilnametis, vairuodamas automobilį „Audi 100“ trenkėsi į medį.

Sekmadienį vakare Šyšgirių kaime kaktomuša susidūrė du automobiliai. Automobilį „Mazda 323F“ vairavo 25 metų vyriškis R.R, kuris posūkyje išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į „Renault Laguna“, kurį vairavo 31-erių A.A.

Į medį rėžėsi 16-metis

Vairuotojo pažymėjimo neturintis 16-metis rusniškis nesuvaldė automobilio ir šis išvažiavo į priešingą eismo juostą. Kelias, kuriuo važiavo jaunuolis, buvo siauras ir tik pusė važiuojamosios dalies padengta asfaltu. Spėjama, kad ši aplinkybė, o taip pat vairavimo įgūdžių stoka ir tapo nelaimės priežastimi.

Vaikiną iš nepataisomai sumaitoto automobilio ištraukė ugniagesiai gelbėtojai, nes avarijos metu buvo deformuotas automobilio kėbulas ir nebuvo įmanoma atidaryti vairuotojo pusės durelių. Jaunasis vairuotojas dėl sunkių sužalojimų išvežtas į Klaipėdos ligoninę.

Policijos pareigūnai atvykę į įvykio vietą išsiaiškino, kad automobilis priklauso kartu važiavusio 23-ejų metų rusniškio motinai. Keleivis avarijos metu nenukentėjo ir iš automobilio išlipo pats.

Nelaimės kaltininkė – aukšta žolėAvarija 1 ZAL 4655

Teigiama, kad avarijos Šyšgiriuose nepavyko išvengti, nes šalikelė šioje vietoje yra apaugusi aukšta žole. Abiejų vairuotojų teigimu, prastas matomumas trukdė laiku pamatyti priešpriešiais atvažiuojantį automobilį ir tapo nelaimės priežastimi.

Savo kaltę pripažino blaivus buvęs „Mazdos“ vairuotojas R.R. Jis nesegėjo saugos diržo ir galva trenkėsi į priekinį automobilio stiklą. Vyras išvežtas į Šilutės ligoninę.

Nukentėjo ir automobilio „Renault Laguna“ keleiviai. Vairuotojas A.A. su bendraamžiu draugu T.G. taip pat nebuvo prisisegę saugos diržų ir galvomis trenkėsi į stiklą. Susidūrimo metu iššovė saugos pagalvės, kurios sumušė vyrams veidus.

Keleivis patyrė kaklo ir galvos traumas, dėl kurių paguldytas į Šilutės ligoninę. Vairuotojas, kuris nebuvo avarijos kaltininkas, paleistas gydytis ambulatoriškai. Tačiau jis vairavo neblaivus ir į alkotesterį įpūtė 0,42 promilės, be to, paaiškėjo, kad neturi ir vairuotojo pažymėjimo. Pažymėjimas iš jo buvo atimtas prieš trejus metus, taipogi  už vairavimą išgėrus.