Šyšoje nuskendo vandenį sėmusi moteris

DSC 0038Šiandien, antradienį, prieš pietus Šyšos upėje, senojo turgaus aikštės pakraštyje, nuskendo į upę įkritusi moteris.  

Kaip pasakojo nelaimės ištiktą moterį vandenyje išvydusi kaimynė, pagyvenusi šilutiškė atėjo su laistytuvu iš Šyšos upės pasisemti vandens ir greičiausiai netyčiomis paslydo.

Skęstančiąją matė ir keli vyrai, tačiau jos gelbėti nesiryžo. Išsigandusi kaimynė nubėgo į greta esančią laikraščio „Šilutės naujienos“ redakciją, prašydama kuo skubiau iškviesti skęstančiajai pagalbą.

Kol pagalbos centro operatorei buvo aiškinama situacija, kur įvyko nelaimė, pensinio amžiaus moteris jau buvo panirusi po vandeniu. Atvykę gelbėtojai ištraukė skenduolę ir ėmė ją gaivinti. Kažkas susizgribo, kad reikia kviesti ir medikus. Po kelių minučių atkaukė greitosios pagalbos automobilis.

Gelbėtojai ir medikai keliasdešimt minučių gaivino skenduolę, tačiau padėti nebegalėjo – 69 metų šilutiškės gyvybė užgeso.

Tai jau ne pirmas skenduolės gelbėjimas tame pačiame Šyšos upės ruože – ties vingiu. Kiek mažiau nei prieš tris mėnesius skęstančiąją iš vandens ištraukė tuo metu pro šalį ėję praeiviai.