Šyšoje rasta nuskendusi moteris šiemet – jau ketvirtoji skenduolė, ji atpažinta tik po paros

Antradienį, lapkričio 9 dienos popietę Šilutėje, Šyšos upėje pastebėta nuskendusi moteris. Jos tapatybę pavyko nustatyti tik kitos dienos pavakarę, policija prašė visuomenės pagalbos atpažįstant moterį.

Moters kūną iš Šyšos ištraukė Šilutės PGT vyrai. J. Damanskienės nuotr.

Moters kūnas Šyšos upėje šalia Rusnės gatvės pastebėtas apie 13.34 val. Upėje plūduriuojančią skenduolę pastebėjo tiltu per Šyšą ėjusi moteris, ji ir paskambino Bendruoju pagalbos telefonu.

Moterį ištraukę ugniagesiai – gelbėtojai konstatavo, kad ji nuskendusi dar neseniai – gal prieš valandą.

Nustatyti moters tapatybę buvo iškviesti ir Socialinių paslaugų centro darbuotojai, mat tikrinta versija, kad moteriai šiame centre galėjo būti teikiama nakvynės paslauga. Tačiau ši versija nepasitvirtino, centro darbuotojai moters neatpažino.

Vėliau pranešta, kad nelaimėlei buvo apie 65 – 70 metų, bet jos tapatybė dar nenustatyta. Tauragės apskrities policijos komisariatas išplatino informaciją apie moters ūgį ir aprangą. Pranešta, jog išorinių smurto žymių ant kūno nepastebėta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pasak Šilutės PGT atstovo Arūno Ališausko, šiemet tai jau ketvirtasis skenduolis, kurį ištraukė Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai. Dar du vyrai nuskendo Nemune ir Žemaičių Naumiesčio tvenkinyje, nuskendusios moters kūnas buvo ištrauktas iš tvenkinio Balčiuose.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, visos šalies ugniagesiai gelbėtojai šiemet vandenyje ir ant ledo gelbėjimo darbus jau atliko 358 kartus, jų metu buvo ištraukti 97 skenduoliai. Per tą patį 2020-ųjų metų laikotarpį buvo ištraukta 110 skenduolių.