Šyšoje skendo vyras, partrenkta senolė, apdegė tėvas su sūnumi

ZAL 6895Sugrįžus šilumai savaitgalį nelaime vos nepasibaigė 45-erių vyriškio maudynės Šyšoje. Tik neabejingų jaunuolių dėka vyriškis ištrauktas iš vandens, jam laiku suteikta pirmoji pagalba. Spėjama, jog skendęs vyras buvo neblaivus.

Penktadienio rytą Šilutėje pėsčiųjų perėjoje partrenkta senolė, o dėl neatsargaus naudojimosi ugnimi Šilutėje, Stoties gatvėje, apdegė tėvas su sūnumi.

Vyras skendo Šyšoje

Sekmadienį apie pietus prie Šyšos užtvankos, esančios aukščiau spirito gamyklos, prie vadinamosio „spuskės“, nuo kaitros gaivinosi draugų kompanija. Pasak liudytojų, kompanija vartojo ir alkoholinius gėrimus. Vienas iš vyrų nusprendė pabraidyti vandenyje ir atsigauti. Manoma, kad jis ėjo į vandenį apsvaigęs nuo alkoholio. Nemokantis plaukti vyras tikriausiai pataikė į duobę ir niurktelėjo po vandeniu.

Besikapanojantį vyrą nuo kranto pamatė 23-ejų Aivaras Jankus iš Macikų ir jo bendraamžis Vaidas Leontjevas. Jie sušuko ant pripučiamos guminės padangos plaukiojusiam šešiolikmečiam macikiškiui Rokui Pielikiui, kad trauktų žmogų iš vandens.

Būsimas Šilutės Vydūno gimnazijos vienuoliktokas R.Pielikys ištraukė panirusį vyrą, o priplaukę Aivaras ir Vaidas padėjo jį užtempti ant padangos ir nuplukdyti į krantą. Žmogus buvo pamėlęs, be gyvybės ženklų. Kol atvyko greitosios pagalbos medikai, vyrą gaivino A.Jankus. Atvykus medikams nelaimėlis jau buvo atsigavęs.

Statistika liudija, kad skęstančiųjų padaugėja nusistovėjus karštiems orams, ypač savaitgaliais. Medikai pastebi, kad dažniau skęsta apsvaigusieji nuo alkoholio.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena gyventojams, kaip elgtis prie vandens telkinių. Nepatariama maudytis nežinomose, nuošaliose vietose: geriau pasirinkti paplūdimį arba vietą, kur maudosi daugiau žmonių ir kur budi gelbėtojai. Nepalikite prie vandens be priežiūros mažamečių vaikų. Nešokinėkite į vandenį nežinomoje vietoje, kur galima susižaloti atsitrenkus į dugne esančius kietus arba aštrius daiktus. Nesimaudykite iškart po valgio, išgėrę alkoholinių gėrimų. Perkaitę saulėje, nešokite staiga į vandenį, prieš tai juo apsišlakstykite. Jeigu pradėjote skęsti, pasistenkite įkvėpti kuo daugiau oro, o dėmesį į save atkreipkite mojuodami rankomis.

Perėjoje partrenkė senolę, užsidegė vyras

Dvi nelaimės Šilutėje įvyko penktadienį. Ryte, apie 7.41 val. Šilutėje, Tilžės gatvėje, 38-erių V.B., vairuodamas automobilį AUDI 100, pėsčiųjų perėjoje partrenkė 70-metę R.B.B. Moteris dėl patirtų sužalojimų gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje. Kas kaltas, aiškinasi ikiteisminis tyrimas.

Po darbo Šilutės Stoties gatvėje, prie namų, šašlykus susiruošė kepti 58-erių A.S. Norėdamas, kad ugnis greičiau įsidegtų, vyras į laužavietę nutarė įpilti benzino. Kadangi dieną pjovė žolę, bakelis su žoliapjovei skirtu benzinu stovėjo šalimais.

Neatsargiai šliūkštelėjęs benzino, vyras apsitaškė, o ugnis staigiai pagavo benziną ir aplaistytus drabužius. Nelaimę pamatęs 20-metis sūnus A.L. puolė gesinti tėvo.

Vyras apdegė sunkiai, jis išvežtas į reanimaciją. Sūnus apdegė rankas, gydomas ambulatoriškai.