Taksistai naktį pardavinėjo alkoholį

2345afŠilutės r. policijos komisariato pareigūnai atskleidė Šilutės taksistų nelegalų verslą: nustatyta, kad vienos įmonės darbuotojai šalia įprastų taksi paslaugų vertėsi ir naktine prekyba alkoholiu.

Penktadienio vakarą policijos pareigūnai užfiksavo, kaip Šilutėje veikiančios taksi įmonės darbuotojas A.Č. pardavė butelį Lietuvoje pagamintos degtinės. Atlikus patikrinimą taksistų nuomojamose patalpose Tilžės gatvėje, rasti net 64 buteliai įvairių alkoholinių gėrimų su lietuviškomis banderolėmis.

Įtariama, kad alkoholis buvo paruoštas naktinei prekybai – taksi įmonės darbuotojai naktį, kai prekyba alkoholiu draudžiama, buvo pasiryžę svaigiaisiais gėrimais aprūpinti kiekvieną pageidaujantį, suprantama – už gerokai didesnę nei parduotuvėje kainą. Dėl įvykio Šilutės policijoje pradėta administracinė teisena.

Tokie taksistų bandymai prisidurti prie atlyginimo – ne vienintelis nelegalios prekybos atvejis, penktadienį užfiksuotas mūsų rajone. Tą pačią dieną dėl prekybos taisyklių laikymosi pareigūnai patikrino ir turgavietės Žemaičių Naumiestyje prekiautojus.

Pas vieną iš čia nuolat prekiaujančių moterų tarp siūlomų prekių rasta apie 300 pakuočių įvairių rusiškų pavadinimų vaistų. Dėl neteisėtos prekybos vaistais moteriai surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.