Tapęs „tvarkiečių“ lyderiu, V.Laurinaitis sieks išsaugoti mero regalijas

LAURINAITIS VKovo 1 dieną įvyksiančiuose savivaldos rinkimuose pirmą kartą turėsime teisę pasirinkti rajono merą.
Kandidatai į šį svarbiausią postą jau rikiuojasi. Praėjusį antradienį „Šilutės naujienos“ rašė, kad Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) bei Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriuose jau patvirtinti du pretendentai į rajono merus: prieš 7,5 metų mero krėslą jau išbandęs „laisvės liberalas“ Arvydas Jakas ir dabar Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einantis socialdemokratas Sigitas Šeputis.

Praėjusį ketvirtadienį įvyko partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus susirinkimas, kuriame kandidatu į rajono merus kitai kadencijai išrinktas dabartinis rajono meras Vytautas Laurinaitis.

Rajono „tvarkiečių“ konferencijoje dalyvavo 110 narių iš 300 Šilutės skyriaus narių. Beje, penkios dešimtys iš jų į partiją įstojo panaikinus Liberalų ir centro sąjungos skyrių, kai šio skyriaus vadovai Steponas Kazlauskas ir Vytautas Laurinaitis paliko Liberalų ir centro sąjungą bei persimetė į partiją Tvarka ir teisingumas. „Tvarkiečiu“ tapusiam V.Laurinaičiui po valdžios perversmo rajono Taryboje atiteko mero postas.

Be liberalcentristų, partijos Tvarka ir teisingimas gretas papildė ir iki šiol vienu iš „darbiečių“ lyderių buvęs Darius Soščeka.

Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus konferencijoje buvo pasiūlytas tik vienas „tvarkiečių“ pretendentas į mero postą – V.Laurinaitis. Visi konferencijos dalyviai vienbalsiai pritarė.