Tarp geriausių policijos sportininkų – šilutiškė Eglė Vaitkutė

policijos geriausia_sportininke_Egle_Vaitkute_gen_komisaras_linas_pernavasVasario 1 dieną Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos pagerbti geriausi praėjusių metų policijos sportininkai. Svariausią pasiekimą moterų grupėje iškovojo Eglė Vaitkutė (Tauragės apskr. VPK) – ji pripažinta geriausia sportininke.

Sportiškiausia įstaiga tapo Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas, antrąją vietą užėmė Kauno apskr. VPK, trečiąją – Tauragės apskr. VPK. Sportiškiausia įstaiga – Vilniaus apskr. VPK – gavo 2000 eurų, kurie bus skirti sporto reikmėms, Kauno ir Tauragės apskr. VPK skirta atitinkamai 1500 ir 1000 eurų.

Nugalėtojus apdovanojęs policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, kad sportui policijoje skiriama vis daugiau dėmesio. Jau šiemet policijos įstaigose trigubai daugės instruktorių (nuo 20 iki 60). Generalinis komisaras atkreipė dėmesį, kad fizinis ir kovinis parengimas yra būtinas kiekvienam pareigūnui, todėl griežtėja reikalavimai, daugiau laiko tenka praleisti pratybose ar sporto salėje. „Kiekvienas pareigūnas turi būti fiziškai pasirengęs, nes esate atsakingas ir turite padėti ne tik pagalbos prašančiam žmogui, bet ir savo kolegai”, – kalbėjo policijos vadovas.

Renginyje tradiciškai apdovanoti ir geriausi praėjusių metų sportininkai bei instruktoriai.