Tarp įspūdingiausių Lietuvos viešbučių – „Šturmų švyturys“

1Šiandien Lietuvos viešbučiais su savo interjerais gerokai lenkia daugelio Europos šalių viešbučius. Nes jie elegantiški, su daug natūralių medžiagų. Tuo neabejoja Lietuvos turizmo rūmų prezidentė Evalda Šiskauskiene.

„Daugelis naujų viešbučių – itin žavūs, mat jų šeimininkai jau supranta, kad nebeužtenka svečiui parduoti lovą, jam reikia pasiūlyti temą, išskirtinumą, – sako E.Šiskauskienė. – Tvarkingi gelsvai rudi interjerai svečiams nebeįdomūs. Beje, nereikėtų pamiršti, kad viešbučiai kuriami ne lietuviams, o į mūsų šalį atvykstantiems svečiams.“

Lrytas.lt skaitytojams pristato kelis Lietuvos viešbučius, kurie jus nustebins.2

Šalia tokių viešbučių kaip „Stikliai“ Vilniuje, „IDW Esperanza Resort“ Trakų rajone, „Apvalaus stalo klubas“ Trakuose, „Moon Garden“ Vilniuje, „Comfort Hotel LT“ Vilniuje, „Šekspyras“ Vilniuje, „Monte Pacis“ Kaune, „Sofijos Rezidencija“ Birštone, Bistrampolio dvaras Panevėžio rajone, „Palanga SPA Design“ Palangoje, kaip vienas įspūdingiausių viešbučių pristatomas ir Šilutės rajono Kintų seniūnijoje esantis viešbutis „Šturmų švyturys“.

Ant Kuršių marių kranto įsikūręs viešbutis „Šturmų švyturys“ gali didžiuotis savo XIX a. Mažosios Lietuvos dvasią atspindinčia architektūra.

Restauruotas ir pritaikytas šiuolaikiniams poreikiams, jis išsiskiria unikaliais kambarių interjerais ir sprendimais, pro langus atsiveriančiais marių ir Kintų kaimelio vaizdais.3

Šiuo metu viešbutyje yra 10 numerių: 2 apartamentai, 3 keturviečiai, 1 trivietis ir 4 dviviečiai. Nakvynės kaina su pusryčiais nuo 250 iki 350 litų.

Interjero projekto autorius – architektas Saulius Šimelionis.

Plačiau skaitykite čia.