Tarp svarbiausių Lietuvos IT vėliavnešių – šilutiškė mokytoja Tatjana Balvočienė

Tatjana BalvocieneAntradienio popietę, minint IRT asociacijos „Infobalt“ dvidešimties metų jubiliejų, pirmą kartą Lietuvoje apdovanoti IT sektoriaus vėliavnešiai.

Tarp nugalėtojų – iškiliausio IT mokytojo apdovanojimą pelniusi Šilutės Vydūno gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Tatjana Balvočienė. Apdovanojimas, kurį „Infobalt“ įsteigė  kartu su Lietuvos informatikos mokytojų asociacija, jai skirtas už didelį dėmesį mokinių ir jaunų mokytojų ugdymui, už informacinių technologijų vadovėlių parengimą, už dalijimąsi patirtimi su šalies pedagogais ir kitą reikšmingą veiklą.

Šiuo metu asociacija „Infobalt“ vienija daugiau nei 130 Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių bei mokslo ir studijų institucijų, veikiančių ir vietinėje, ir tarptautinėje rinkoje. Asociacija siekia ir plėtoja projektus, kuriančius geriausias prielaidas IRT pramonės augimui, kuris būtų naudingas Lietuvos žmonėms, viešajam sektoriui bei verslui.

„Siekiame, kad šie apdovanojimai taptų gražia asociacijos tradicija ir gyvuotų dar ateinančius dvidešimt metų, toliau skatinant verslo, mokslo ir valstybės bendradarbiavimą, stiprinant partnerystę bei Lietuvos IT sektoriaus įvaizdžio gerinimą visame pasaulyje“, – sakė Kristijonas Kaikaris, asociacijos „Infobalt“ prezidentas ir „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

Iškiliausio IT mokytojo apdovanojimą pelniusios šilutiškės pedagogės T.Balvočienės vardas nuskambėjo šalia tokių garsių verslo, mokslo irr valstybinio sektoriaus atstovų vardų kaip Iljos Laurso, „Pixelmator“, „Ruptela“ ir kitų.