Tarp TOP 10 renginių Lietuvoje, kurie vyks šį pavasarį – laivų paradas Šilutės rajone

laivu paradasKartais užtenka fakto, jog prasidėjo kalendorinis pavasaris, ir po žiemos miego ir ilgų vakarų namuose užvaldo nenumaldomas noras keliauti. Gerų įspūdžių padovanoti gali ne tik tolimos kelionės, bet ir pasivažinėjimai po Lietuvą. Juolab, kad šiemet Lietuvoje suplanuota daugybė įdomių renginių. Valstybinis turizmo departamentas rekomenduoja nepraleisti šių.

Gegužės 21 d. Šilutė rajone įvyks Nemuno deltos laivų paradas

Uostadvario uoste, Rusnės seniūnijoje Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus prisijungti prie II-ojo Laivų parado. Jo metu bus bandoma pagerinti Lietuvos rekordą – ilgiausią laivų vilkstinę!

Jei šiemet jūsų laivas neplaukia (neina) nenusiminkite – visi norintys stebėti vainikų nuleidimo ceremoniją mariose, bus plukdomi jums paruoštais laivais.

2014 m. vykęs pirmasis laivų paradas sulaukė apie 70 laivų, apie 1000 svečių. Šventėje skambėjo intriguojantis „Vėtrungių kelio“ projekto koncertas „Menų laivas atplaukia“ su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, vadovaujamu charizmatiškojo meno vadovo ir dirigento Donato Katkaus.

Pirmieji į Kuršių marias nuo Uostadvario išplaukė istoriniai laivai – kurėnai. Paskui juos sekė jachtos, žvejybiniai ir turistiniai laivai. Pasiekę Kuršių marias kapitonai nuleido vainikus iš ąžuolo lapų, taip pagerbdami negrįžusius.

Daugiau apie tai skaitykite 15min.lt straipsnyje „TOP 10 renginių Lietuvoje, kurie vyks šį pavasarį“.