Tarptautiniame šokių konkurse trys taurės ir kelialapiai į Italiją šokių klubui „Salūnas“

 

salunas konkursasKaip toli gali vesti šokis… Jis apskrieja miestų gatves, koncertų sales, keliauja per pasaulį. Gruodžio 1 d. buvo nutiestas šokių kelias iš Palangos į Romą, tarptautiniame šokių konkurse „LET’S GO DANCE 2019“. Šis tarptautinis konkursas vyksta bendradarbiaujant su F.I.D Italijos šokių federacija, skatinantis šokio sklaidą ir plėtojantis tarptautinius mainus.

Kartu tai galimybė laimėti teisę atstovauti savo šalį tarptautiniame šokio konkurse „Ballando Ballando“, kuris vyks vasarą Romoje.

Šokių klubui „Salūnas“ šis konkursas tapo didžiule adventine dovana – kaip didžiulės svajonės išsipildymas. Visos trys „Salūno“ grupės buvo įvertintos aukščiausiais įvertinimais.

„POP DANCE “ kategorijos CHILDREN vaikų grupei – I vietos taurė, „POP DANCE “ ADULT jaunimo grupei – I vietos taurė, „POP DANCE “ JUNIOR paauglių grupei – kelialapis į Italiją… Taip dar du kelialapiai į Italiją, iš pačių Italijos komisijos narių, įteikti ir vaikų, ir jaunimo grupėms.

Dar viena taurė šokių klubui „Salūnas“ atiteko nominacijoje „METŲ ATRADIMAS“.

Šokėjai atidavė visas jėgas iki galo tam, kad iškovotų kuo aukštesnes vietas, nes tikrai būtų buvę gaila įdėto darbo“, – pasakojo vadovė Reminta Stoškuvienė.
Tik nuoširdus ir kruopštus darbas, valia ir pasiryžimas leido pajusti pergalių ir laimėjimų džiaugsmą. Smagu, kad šiame kolektyve šoka darbštūs ir talentingi vaikai. Romoje vykstančiame konkurse nebus gėda atstovauti Lietuvai. Labai tuo didžiuojamės.