Tarybos narė A.Bumblauskienė žengė link valdančiosios koalicijos

BUMBLAUSKIENEPaskutiniame rajono Tarybos Socialinių reikalų komiteto posėdyje užverstas paskutinis šios kadencijos savivaldybės Tarybos institucijų sudarymo puslapis. Šio komiteto pirmininkas valstietis liaudininkas Juozas Sauspreškis pagaliau turi savo komiteto pirmininko pavaduotoją. Ja sutiko būti ir nedelsiant buvo išrinkta ne valdančiosios koalicijos narė – Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų politikė Albina Bumblauskienė.

Pradėjus svarstyti pirmininko pavaduotojo rinkimų klausimą, J.Sauspreškis nepamiršo pasigirti, kad Socialinių reikalų komitetas dirba taikiausiai, visi klausimai sprendžiami bendru sutarimu – praktiškai be jokių konfliktų su opozicijos politikais. Jis papasakojo, kad prieš posėdį atsiklausė A.Bumblauskienės, ar gali ją siūlyti į komiteto pirmininko pavaduotojos postą. Politikė neprieštaravo. Todėl posėdyje J.Sauspreškis dar kartą A.Bumblauskienei pasiūlė sutikti, kad būtų renkama į jo pavaduotojas.

Valdančiosios koalicijos favoritė mero pavaduotoja Stasė Skutulienė, tarsi artimiausia A.Bumblauskienės draugė, gyrė jos kompetenciją, darbštumą ir sugebėjimą vadovauti komiteto darbui. Vicemerė sakė tuo įsitikinusi dar nuo tų laikų, kai A.Bumblauskienė praėjusią kadenciją vadovavo Kontrolės komitetui.

Tarybos opozicijos lyderis, Socialinių reikalų komiteto narys Algirdas Gečas prisipažino, kad yra nustebintas tokia opozicijos narės perspektyva. Jis netgi suabejojo, kad gal A.Bumblauskienė nusprendusi pakeisti koalicijos draugus. A.Gečas pareiškė ir nuomonę, kad galbūt A.Bumblauskienei reikėjo tokį pasiūlymą aptarti su opozicijos kolegomis.

A.Bumblauskienė neaiškino priežasties, kodėl jai patiko pasiūlymas tapti Socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja. Ji patikino A.Gečą, kad neketina keisti pažiūrų ir pozicijos rajono Taryboje. O komiteto pirmininkui J.Sauspreškiui pažadėjo, kad pavaduodama jį, nepersistengs dirbti. Ir paaiškino, kad būdama Kontrolės komiteto pirmininke savo pavaduotojams daug darbo neduodavo, todėl tikisi, kad ir J.Sauspreškis laikysis tokios pat taisyklės.