Taupi galimybė pripildyti virtuvę spalvomis, stiliumi ir praktiškumu

ingada2„Šiuolaikiški ir kokybiški gaminiai už neįtikėtinai gerą kainą“, – naujojo partnerio iš Rusijos gaminamus virtuvės komplektus apibūdina Šilutėje jau penkiolika metų sėkmingai veikiančio baldų salono „Ingada“ vadovė Dalia Dambrauskienė.

Jų kaina – stebėtinai nedidelė, o kokybė ir dizainas – europinio lygio. Pagal užsakymą galima užsakyti bet kokio dydžio, įvairių spalvų virtuvę.

Patrauklias kainas gaminiams išlaikanti viena didžiausių Rusijos baldų gamintojų neatsitiktinai atsidūrė „Ingados“ baldų salono dėmesio centre.ingada1

„Daug metų dirbame, turime ir pinigų neskaičiuojančių pirkėjų, bet daugelis ieško tokių sprendimų, kurie būtų ekonomiški, kokybiški, šiuolaikiški ir komfortiški“,– sako D. Dambrauskienė.

Baldų salono „Ingada“ rudens sezono naujiena – Rusijoje pagal individualius užsakymus gaminami virtuvės komplektai iš MDF plokščių, apsaugotų nuo drėgmės poveikio.

Be klasikos ir modernizmo, siūlomi virtuviniai komplektai su blizgaus efekto foto tapetais, suteikiančias kiekvienai, net pačiai mažiausiai virtuvei savitą charakterį. Braškė, laimas, karamelė ar aguona – ramių spalvų baldų paviršiai efektingai dera su ryškiais teminiais piešiniais. Pagal individualų poreikį standartinio dydžio virtuvės baldai gali būti papildomi kitais moduliais.

Baldų salonas „Ingada“, įsikūręs Šilutėje, Cintjoniškių g. 11A, projektuoja, užsako, pristato ir montuoja ne tik virtuvės, bet ir bet kurios kitos gyvenamosios ar darbo erdvės baldus. Tarp įmonės partnerių – „Grafų baldai“, „Plungės baldai“, „Baldų projektai“, „Baldų pikas“, „Optimata“, „Amplaya“ (Baltarusija), „Riposo“, „An–Pol“. Ir naujasis partneris – „SV mebel“, kuris specializuojasi ne tik virtuvės komplektų, bet ir sekcijų, prieškambario ir miegamojo baldų gamyboje.

Reklama: admodum.lt